Perfect Day

Ak ste sa počas vianočných sviatkov zasnúbili a začínate plánovať vašu svadbu, možno vám príde naša dnešná pozvánková inšpirácia vhod. Druhov svadobných pozvánok je neprieberné množstvo, ale ja som sa dnes rozhodla venovať takým, ktoré sú ušité na mieru priamo a len a len konkrétnemu páru. Prečo nebyť absolútne jedineční hneď od začiatku? Vďaka internetu a pošte už nemusíte byť viazaný na výrobcov pozvánok u nás na Slovensku (aj keď talentovaných ľudí máme aj tu u nás, mrknite do ODPORÚČAME, kategórie POZVÁNKY). Ak sa Vám náhodou nič na slovenskom trhu nehodí do vašej tématiky, oprášte svoje znalosti angličtiny (alebo si zavolajte kamaráta, ktorý speakuje bez problémov), napíšte nejakému talentovanému kresličovi email a ani sa nenazdáte a budete mať nádherné a naprosto jedinečné pozvánky.

Ak máte vy nejakých svojich obľúbených ilustrátorov, odporučte nám ich v komentároch pod článkom. Ak sa Vám tieto pozvánky páčia a poznáte niekoho, komu by sa takisto mohli páčiť, zdieľajte na Facebooku alebo im pošlite link mailom.

Poďme sa na zopár týchto pozvánok mrknúť.

Jednou z mojich obľúbených umelcov je Blanka z Londýna (jej výtvory nájdene na Etsy tu). Blanka vám nakreslí váš portrét, ktorý následne môžete použit pri výrobe pozvánok, ale takisto kreslí aj posvadobné portréty, ktoré vytvára priamo z vašich svadobnych fotografií, takže presne vie ako ste v ten deň vyzerali. Super nápad ako spomienka na váš deň, dajte si ilustráciu zarámovať a pýšte sa ňou pred každou návštevou. Ak už máte po svadbe, alebo svadbu zatiaľ neplánujete, Blanka robí aj ilustrácie nesvadobné. Mrknite na jej Etsy pre viac ukážok jej práce.

Perfect Day, svadba, pozvánky, rucne malovane_0001

Carla z USA, vytvára takisto personalizované pozvánky. Vyberiete si hlavnú tématiku, vzor z jej ponuky a potom do daného vzoru dokreslí vašu podobizeň. Carla vám vyrobí na vyžiadanie celý set. Pozvánky, RSVP, Thank you pohľadnicu a možno aj menu ak budete poslúchať :) Jej Etsy obchod  nájdete tu.

Perfect Day, svadba, pozvánky, rucne malovane_0002

Ďaľšou talentovanou dámou je Katy Smail. Jej ilustrácie majú iný štýl ako Blankine a Carline, ale sú takisto neuveriteľne krásne. Hmmmm, vedieť raz takto kresliť....  Viac info o Katy Smail a takisto jej online obchod, v ktorom predáva nielen svadobné pozvánky nájdete tu.

Perfect Day, svadba, pozvánky, rucne malovane_0003

Vyššie uvedené dámy boli moje osobné favoritky, ale nájdete veľké množstvo ďalších umelcov, a ďalších rozličných štýlov, verte mi je si z čoho vyberať...

Perfect Day, svadba, pozvánky, rucne malovane_0004Perfect Day, svadba, pozvánky, rucne malovane_0005

A aby som potvrdila to, čo so na začiatku spomenula, že aj na Slovensku máme talentovaných kresličov, prikladám aj fotku zo slovenskej svadby, kde si všetky papierové výrobky navrhli a nakreslili priamo ženích s nevestou. Myslíte, že by sme ich mali dostať medzi našich ODPORÚČANÝCH? Ja myslím, že určite áno:)

Perfect Day, svadba, pozvánky, rucne malovane_0007

A na záver niečo, čo síce nie je úplne personalizované priamo pre vás, ale ak ste obaja veľkí fanúšikovia superhrdinov a komiksov, tak toto je jednoznačne pre vás.

Perfect Day, svadba, pozvánky, rucne malovane_0006

* Credits * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame