Perfect Day

Tak ako, milé nevestičky? Svadobné plány rozbehnuté v plnom prúde? Všetko dôležité zabezpečené? Tak potom nastal ten správny čas, aby ste sa postupne začali zaoberať drobnými detailmi a tými sú určite doplnky a dekorácie. :) Možno pre niekoho nehrajú na svadbe veľkú úlohu, no my si myslíme, že sú to práve ony, ktoré robia svadobný deň osobitejší.

No, a kde inde by ste ich mali začať hľadať než na našom obľúbenom Sashe? Ručne vyrobené, s láskou a na Slovensku - to sú tri hlavné kľúčové slová, ktoré charakterizujú tvorbu šikovných predajcov na tomto portáli. Dnes sme sa rozhodli upriamiť vašu pozornosť až na šiestich, ktorí sa zaoberajú práve výrobou rôznych milých drobnôstiek a dekorácií z prírodných materiálov, ktoré by sa dali využiť (nielen) pre váš svadobný deň…

Teraz však už poďme spolu nazrieť do ich čarovných dielničiek.

ELART

Ako prvú navštívime Elart, kde sa zameriavajú predovšetkým na výrobky z dreva a kože. Najviac nás u nich zaujali hlavne netradičné drevené svadobné oznámenia a knihy pre hostí, ktoré sú zdobené gravírovaním. Neunikli nám však ani roztomilé drevené magnetky s iniciálami, ktoré môžete podarovať ako malé poďakovanie svojim hosťom. K magnetke vám doladia aj pečiatku s vašimi iniciálami, ktorou môžete ozdobiť napríklad obálky so svadobnými oznámeniami, výslužky či etikety na limonádu, víno a pod. Okrem toho si tu môžete nechať vyrobiť na mieru menovky na stôl, čísla stolov či gravírované iniciály. Stačí si už len vybrať. :)

MAJESTIC

O tom, že láska je večná, vás nemusíme asi presviedčať, no pokiaľ chcete tému lásky zakomponovať aj vizuálne do svadobnej výzdoby, tak rozhodne omrknite na Sashe Majestic, kde sa (okrem iného) venujú práve rôznym vyrezávaným 3D nápisom z dreva. Čo nás však úplne ohromilo, sú ich úžasné zápichy do torty, ktoré sú priam ideálne ako dekorácia na svadobnú tortu. Čo na ne hovoríte vy?

LEILA

V dielničke u Lei.la sa to peknými vecičkami len tak hemží. Ako inak, aj tu hrajú prím predovšetkým prírodné motívy v podobe ozdobených drievok, ktoré sa dajú využiť ako podnos na prstienky, dekorácia alebo ako mini darček pre hostí. Nechýbajú však ani srdiečka, buď v podobe mäkkého vankúšika pod obrúčky, alebo vyrobené z keramiky, zároveň slúžiace aj ako magnetka. Tými si po svadbe môžu vaši svadobní hostia ozdobiť svoju chladničku. :)

FRAMEGROUP

Výšivka ožíva u Framegroup v naozaj originálnej podobe - ako "svadbokruh" - teda v kruhu na vyšívanie. :) A kde na svadbe by sa takáto dekorácia dala využiť? Možností je naozaj neúrekom. My si vieme svadbokruhy predstaviť zavesené na stene za mladomanželmi, no môžete si nimi vyzdobiť candy bar, použiť ich ako výzdobu stolov, alebo ako rekvizitu pri fotení. Po svadbe vám navyše ostanú ako krásna spomienka na svadobný deň. :)

NOIART

Posledné roky sa už aj u nás udomácnil zvyk, že sa rodičom na svadbe dávajú malé darčeky ako poďakovanie za lásku a výchovu. Neviete však, čo by ich potešilo? Skúste to s dreveným srdiečkom či kartičkou od NoiArt, kde svoje ďakovné slová necháte rodičom na pamiatku vygravírovať. Verte, že maminy to určite rozcíti k slzám, o tom nepochybujeme. :) Ak sa má svadba niesť v rustikálnom duchu, hoďte očkom u NoiArt aj na drevené gombíky na pierka alebo na ďakovnú drevenú girlandu, ktorú môžete zavesiť na stolík, kde sa budú odkladať svadobné dary.

RENIJA

Pri dreve však ešte ostaneme, pretože tu na záver máme pre vás ešte krásne krabičky na prstienky, ku ktorým sú, samozrejme, zladené aj škatuľky na obálky a pohľadnice od ReniJa. V ponuke však majú aj špeciálne drevené krabičky, kde vám môžu hostia napísať rady do manželstva, ktorých bude, veríme, naozaj veľa. :D Pozornosť však púta aj pamätná škatuľka na fotografie zo svadby so špeciálnou priehradkou na USB kľúč. Super nápad, no nie? Okrem toho u nej nájdete aj maľované drevené tabuľky, ktoré môžete využiť pri fotení alebo ako dekoráciu... 

Dnes je to síce od nás už všetko, no v piatok sa môžete tešiť na našu ďalšiu svadobnú inšpiráciu. Nezabudnite nás preto sledovať aj naďalej. :)

Krásnu stredu želáme z Perfect Day!

*Credits* 1-4 5-9 10-13 14-18 19-22 23-25


Credits: 1-4 / 14-18 / 10-13 / 5-9 / 19-22 / 23-25

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame