Perfect Day

Nie je žiadnym tajomstvo, že my u nás v Perfect Day milujeme pruhy. Dnes si posvietime na nehynúcu klasiku akou čierno-biela kombinácia zaručene je.  Neviem, či vôbec poznáme človeka, ktorý by touto kombináciou pohrdol a to už pri akejkoľvek príležitosti. Dnes sa pripravte na pastvu pre oči. Máme pre vás množstvo svadobnej inšpirácie plnej pruhov, aby váš deň bol zaujímavejší, ako s bežnými jednofarebnými detailami. V tomto prípade neplatí, že pruhy si môžu dovoliť len tí útlejší :) Táto kombinácia je naozaj pre každého bez rozdielu. Bez ďalších zbytočných slov si poďme omrknúť pruhy.

Obrusy, závesy, servítky a v neposlednom rade vankúše na stoličkách, kto by si pomyslel, že práve tie vám vytvoria ohromný detail v podaní čierno bielej... S touto kombináciou to máte zaručené. Dostal nás aj skvelý pruhovaný obrus. Postačí pridať už len jednoduché servírovanie prípadne zlaté doplnky v podobe vázy s pestrými kvetmi a skvelý výsledok je zaručený.

Perfect Day, rozhovor_0115

Perfect Day, rozhovor_0118Perfect Day, rozhovor_0116

Ohromujúce pruhy na tortách nám doslova vyrazili dych. Aj tu platí, že najlepšia kombinácia je so zlatou alebo pridať pár farebných kvetín a výsledok je fantastický.

Perfect Day, rozhovor_0123Perfect Day, rozhovor_0122

Pokiaľ sa váš nastávajúci nebojí experimentovať, bude úplne v poriadku, ak jeho motýlik bude práve v tejto kombinácii. Alebo postačí ozdobiť len pierko. Kreativite sa v tejto téme medze nekladú. Ak nepresvedčíte jeho oblečte svoje družičky do pruhov. Tie budú zaručene ozdobou vašej svadby.

Perfect Day, rozhovor_0114

Detaily, detaily a ešte raz detaily sú aj v tomto prípade tak dôležité!! V podobe slamiek, krabičiek, mašličiek a mnoho mnoho iného. Myslím, že slová nepotrebujete, kochajte sa!

Perfect Day, rozhovor_0117

Perfect Day, rozhovor_0119

Nezabudnite na oznámenia. To, že vaša obľúbena kombinácia bude hrať dôležitú rolu počas vašej svadby treba informovať hneď od začiatku aj vašich hostí.

Perfect Day, rozhovor_0120

Kvety sú neoddeliteľnou súčasťou každej svadby a my vám prinášame ukážky toho, ako jednoducho zakomponovať pruhy práve do vašej kytice. Vyzerajú fantasticky s bielou či s farebnou kombináciou kvetín. Rozhodnutie je už len na vás.

Perfect Day, rozhovor_0124

Perfect Day, rozhovor_0125

Dúfame, že sme Vás dostatočne navnadili na túto kombináciu a sľúbte nám, že sa už nebudete báť čierno bielej kombinácii a hlavne pruhov. Tak do spruhovania priatelia! Krásny deň želáme z Perfect Day.

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame