Perfect Day

Vonkajšia teplota už síce naznačuje, že jar už prišla, ale my ešte dnes na malú chvíľku pospomíname na zimu a podelíme sa s vami o jedno chutné rande, ktoré nám poslala Zuzana zo Zuzana Photography.

Ben a Lucia sú strašne sympatický a milý párik, on Francúz, ona Slovenka, ktorí veľmi dlho cestovali, kým sa (dočasne) usadili na Slovensku. Fotilo sa v decembri v okolí Nových Zámkov, odkiaľ je fotografka Zuzana. Ku koncu fotenia im aj trošku nasnežilo, tak stihli urobiť aj pár fotiek so snehom.... (tíško závidím, toto jedna z vecí, na ktoré sa ja Soňa strááááášne moc tešíííím, fotenie so snehom:))

Dnes sa Ben a Lucia už tešia zo synčeka a my sme veľmi radi, že sa vás môžeme dnes potešiť krásnymi fotkami z ich rande. Ak sa vám fotky páčia, určite si pozrite aj ďaľšie fotky od Zuzany na jej webstránke a takisto nám o tom môžete dať vedieť v komentároch pod článkom:)

Ak máte aj vy Rande fotky, o ktoré sa chcete podeliť, neváhajte a pošlite nám ich.

Tak a teraz už .... tam ta da dááááá... Ben a Lucia...

Perfect Day, svadobna inspiracia, Rande Lucia Ben_0001Perfect Day, svadobna inspiracia, Rande Lucia Ben_0002Perfect Day, svadobna inspiracia, Rande Lucia Ben_0003Perfect Day, svadobna inspiracia, Rande Lucia Ben_0004Perfect Day, svadobna inspiracia, Rande Lucia Ben_0005Perfect Day, svadobna inspiracia, Rande Lucia Ben_0006Perfect Day, svadobna inspiracia, Rande Lucia Ben_0007Perfect Day, svadobna inspiracia, Rande Lucia Ben_0008Perfect Day, svadobna inspiracia, Rande Lucia Ben_0009Perfect Day, svadobna inspiracia, Rande Lucia Ben_0010Perfect Day, svadobna inspiracia, Rande Lucia Ben_0011

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame