Perfect Day

Je veľa rande fotení resp. engagement sessions (ako ich volajú v Írsku), ktoré som v minulosti nafotila, ale toto, ktoré vám predstavím dnes zostáva stále jedným z mojích najobľúbenejších. A nie len preto, že bolo "nastajlované" profesionálnou štyliskou Ciarou zo Style Serendipity, ale hlavne kvôli tomu, že Chris a Victoria sú úžasný pár. Fotila som ich rande, svadbu a dokonca som s Victoriou fotila aj Boudoir session, z ktorej fotky darovala Chrisovi ako darček na Vianoce. Momentálne čakajú bábätko a ja dúfam, že sa mi podarí odfotiť aj to. Ale dosť už o fotení, predsalen toto nie je moja stránka o fotení, ale blog o svadbách a štýle:)

Chris a Victoria si vybrali dve miesta, na ktorých sme fotili. Okolie Lough Gur (v preklade jazero Gur), kde boli na svojom prvom oficiálnom spoločnom pikniku ako pár (poznajú sa od strednej školy, ale začali spolu chodiť až neskôr) a Cirle of Stones, kde ju Chris požiadal o ruku. Victoria spoločne s Ciarou pracovali na "moodboards", aby zistili, aký štýl chce Chris a Victoria dosiahnuť. Po vzájomnej konverzácii, sme sa dohodli na dvoch rozdielnych vzhľadoch. Prvý velmi éterický, kde vyzerajú obaja ako z rozprávky, Victoria je ako víla Amálka a druhý, viac glamour, viac štýlový, viac chic, ale stále taký aby sa nám hodil do daného prostredia. Posúďte sami ako sa nám podarilo zladiť prostredie, párik a ich štýl.

Ak máte záujem o podobné fotenie, či už ste zasnúbení, alebo ste šťastne vydaté/ženatí, alebo len máte niekoho po svojom boku, na kom vám záleží, mrknite do ODPORÚČAME kategórií, kde nájdete skvelých fotografov, ktorí vám určite veľmi radi pomôžu k takýmto fotkám. Ak na druhú stranu máte nejaké super fotky z vášho rande, alebo vašej svadby a chceli by ste, aby sme ich uverejnili, poproste vášho fotografa nech nám ich pošle!

Ak sa Vám toto rande páči, nezabudnite nám to povedať na konci článku:)

Perfect Day, svadba, vase rande-101Perfect Day, svadba, vase rande-102Perfect Day, svadba, vase rande-103Perfect Day, svadba, vase rande-104Perfect Day, svadba, vase rande-105Perfect Day, svadba, vase rande-106Perfect Day, svadba, vase rande-107Perfect Day, svadba, vase rande-108Perfect Day, svadba, vase rande-109Perfect Day, svadba, vase rande-110Perfect Day, svadba, vase rande-111Perfect Day, svadba, vase rande-112Perfect Day, svadba, vase rande-113Perfect Day, svadba, vase rande-114Perfect Day, svadba, vase rande-115Perfect Day, svadba, vase rande-116Perfect Day, svadba, vase rande-117Perfect Day, svadba, vase rande-118Perfect Day, svadba, vase rande-119Perfect Day, svadba, vase rande-120Perfect Day, svadba, vase rande-121

Fotograf -  Soňa, Inspired by Love  / Styling -  Ciara, Style Serendpity 

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame