Perfect Day

Áno, áno... je to tu! :) Vyzerá to tak, že jar sa nám konečne udomácnila aj v našom podnebnom pásme a my môžeme vytiahnuť zo skrine riflové bundičky, pohodlné tenisky a vybrať sa na jarné prechádzky do mesta, zeleného parku, či napríklad do takého ovocného sadu... a ak si k tomu prizvete aj šikovného fotografa či fotografku, akou je Janka Korcek, ostanú vám z tohto rande spomienky na celý život... ak neveríte, máme pre vás dôkaz! :) 

A čo nám o sebe a svojom fotení v ovocnom sade prezradili dnešní jarní zaľúbenci, Daniela a Juraj? 

S Jurajom sme sa zoznámili pred takmer tromi rokmi, vďaka našim dvom kamarátom, ktorí v tom čase tvorili pár. Stalo sa to v jeden letný večer v rámci osláv dní mesta Lučenec, kde sme počas jazdy na kolotoči kvôli silnému dažďu premokli do nitky a neskôr sme sa museli schovať pod spoločný dáždnik. Tu začalo naše priateľstvo, z ktorého sa neskôr stala láska. 

Obaja sme sa narodili v jarných mesiacoch a zaujímavé je, že dátum začiatku nášho vzťahu je kombináciou dátumov našich narodenín. Mám pocit, že aj fotky, ktoré sme s Jankou nafotili, to odzrkadľujú. Majú príjemnú jarnú atmosféru a zachytávajú mladú lásku. Spolupráca s touto šikovnou fotografkou bola výborná, aj napriek studenému vetru, ktorý nám podmienky trochu sťažil. Obaja sme však mali z fotenia v ovocnom sade príjemný zážitok a tešíme sa z jeho výsledku. 

Z výsledku fotenia sa veru tešíme aj my, a hneď ho tu pre vás aj máme.. :) 


perfect day, rande, daniela a juraj, janca korcek photography, ovocny sad, kittsee_0001perfect day, rande, daniela a juraj, janca korcek photography, ovocny sad, kittsee_0002perfect day, rande, daniela a juraj, janca korcek photography, ovocny sad, kittsee_0003perfect day, rande, daniela a juraj, janca korcek photography, ovocny sad, kittsee_0004perfect day, rande, daniela a juraj, janca korcek photography, ovocny sad, kittsee_0005perfect day, rande, daniela a juraj, janca korcek photography, ovocny sad, kittsee_0006perfect day, rande, daniela a juraj, janca korcek photography, ovocny sad, kittsee_0007perfect day, rande, daniela a juraj, janca korcek photography, ovocny sad, kittsee_0008perfect day, rande, daniela a juraj, janca korcek photography, ovocny sad, kittsee_0009Ak by ste aj vy chceli takéto obrázky, presne takúto čarovnú atmosféru, už pravdepodobne zakvitnutých, ovocných stromov nájdete pri Kittsee, konktrétne je to sad medzi Bergom a Kittsee (od hlavnej cesty smerom naľavo popri ceste). ;) No za romantikou jarnej prírody nemusíte cestovať do zahraničia, aj u nás máme veľa nádherných kútov. Poznáte nejaký? Ak áno, podeľte sa s nami o tipy, kde by sa dalo spáchať takéto jarné randenie v ovocnom sade na Slovensku...

Ďakujeme Janke, Daniele a Jurajovi za jarnú energiu, ktorú priniesli na stránky nášho blogu a vám, že ste k nám opäť zavítali. 

Užite si krásny jarný víkend a tešíme sa na vás opäť v pondelok! :) 

Váš Perfect Day team 

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame