Perfect Day

A už je tu zasa pondelok. Našťastie nie taký ten úplne klasický, ale sviatočný, takže asi väčšina z vás ešte stále oddychuje doma. Ak by ste sa náhodou už doma nudili, obzvlášť keď vonku nám počasie zrovna neprialo tento víkend, tak pre vás mám opäť jedno Rande fotenie. Teda resp. Len my... fotenie opäť zachytené mojou maličkosťou čiže Inspired By Love. Nechcem, aby ste mali dojem, ze propagujem na Perfect Day len svoje vlastné fotenia, mám pre vás naplánovaných kopec vašich svadieb od množstva iných fotografov, ale bohužial tí su momentálne všetci zaneprázdnení svojou vlastnou prácou, takže nestíhajú posielať svoje príspevky. Sľubujem, že už čoskoro sa objavia aj iní. Dovtedy ale budete musieť vydržať so mnou a mojimi fotografiami, pretože to je to, čo mám momentálne dostupné. Dúfam, že to nejako zvládnete:))

Možno si pamätáte, predsalen to nebolo až tak dávno, ale na Sv. Valentína sme zorganizovali súťaž o jedno Len my... fotenie. Šťastnými výhercami sa stali Juraj a Klaudia a presne toto ich fotenie vám dnes ukážeme. Fotili sme v júli na jazere vo Veľkom Bieli a myslím, že fotenie sa celkom vydarilo:)

Tu je pár slov od Juraja a Klaudie o nich a aj o ich dojmoch z fotenia.

"Zoznámili sme sa už pred jedenástimi rokmi, keď sme ako prváci nastúpili do rovnakej triedy na strednú školu. Časom sme sa stali najlepšími kamarátmi, no láska prišla až o šesť rokov neskôr. Spontánne, postupne a asi v tom najlepšom čase. No a odvtedy to spolu ťaháme už pomaly päť rokov na striedačku doma, v zahraničí a momentálne každý z nás v inom štáte. Toto úžasné fotenie sme vyhrali úplnou náhodou na Valentína od Perfect Day. Prebiehalo pre nás veľmi netradične, nakoľko sme techniku Beloved nikdy na sebe nezažili. Vlastne ak by som to mala popísať správnymi slovami, Soničku a jej bojovú fotografickú výbavu sme takmer nevnímali, lebo to bol čas len o nás, pre nás, o našej láske a všetkom tom, čo spolu máme. Spoznali sme sa v úplne nových okamihoch a situáciách, dozvedeli sa viac jeden o druhom a celý tento neopísateľný zážitok nám navždy ostane na týchto krásnych fotografiách."

Dosť bolo slov, pozrite sa na fotky...

Perfect Day, svadba, slovensko, inspiracia, rande, Juraj Klaudia, velky Biel_0001Perfect Day, svadba, slovensko, inspiracia, rande, Juraj Klaudia, velky Biel_0002Perfect Day, svadba, slovensko, inspiracia, rande, Juraj Klaudia, velky Biel_0003Perfect Day, svadba, slovensko, inspiracia, rande, Juraj Klaudia, velky Biel_0004Perfect Day, svadba, slovensko, inspiracia, rande, Juraj Klaudia, velky Biel_0005Perfect Day, svadba, slovensko, inspiracia, rande, Juraj Klaudia, velky Biel_0006Perfect Day, svadba, slovensko, inspiracia, rande, Juraj Klaudia, velky Biel_0007Perfect Day, svadba, slovensko, inspiracia, rande, Juraj Klaudia, velky Biel_0008Perfect Day, svadba, slovensko, inspiracia, rande, Juraj Klaudia, velky Biel_0009Perfect Day, svadba, slovensko, inspiracia, rande, Juraj Klaudia, velky Biel_0010Perfect Day, svadba, slovensko, inspiracia, rande, Juraj Klaudia, velky Biel_0011Perfect Day, svadba, slovensko, inspiracia, rande, Juraj Klaudia, velky Biel_0012Perfect Day, svadba, slovensko, inspiracia, rande, Juraj Klaudia, velky Biel_0013Perfect Day, svadba, slovensko, inspiracia, rande, Juraj Klaudia, velky Biel_0014

Ak máte aj vy záujem o Len my... fotenie prípadne o Beloved fotenie, určite sa mi ozvite prostredníctvom kontaktného formulára na www.inspiredbylove.sk alebo mailom na sona@inspiredbylove.sk Budem sa tešiť. Krásny zvyšok predĺženého víkendu, ak sa na vás vzťahoval, ak nie tak úspešný štart do nového týždňa želáme.

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame