Perfect Day

Dúfame, že ste mali všetci super víkend a dokázali ste načerpať energiu na celý ďaľší týždeň. Aby sme vám spríjemnili pondelkové neskoré ráno, prichystali sme pre vás rande Lenky a Martina od Inspired By Love, nafotené vo Veľkom Bieli. Toto rande je plné sýtych farieb, krásnych úsmevov a lásky.

Keď sme sa stretli na fotenie, práve sa prehnala veľká búrka, ešte asi 5 minút sme museli stáť pod stromom, aby sme nezmokli, ale nakoniec som bola veľmi rada, že sme do toho išli, mali sme aj slniečko ale aj dramatickú čierňavu:)

Martin a Lenka boli absolútne fantastickí. Pri ich fotení som použila Beloved techniku (viac sa o tomto štýle fotenia môžete dočítať na mojej stránke) a takisto som nejaké zábery fotila aj na film (Canon EOS3, Fuji PRO400H, Carmencita Film Lab) a s výsledkami fotenia som absolútne nadšená. Nakoniec posúďte sami....

Perfect Day, svadba, slovensko, Inspired By Love, Lenka Martin 001Perfect Day, svadba, slovensko, Inspired By Love, Lenka Martin 002Perfect Day, svadba, slovensko, Inspired By Love, Lenka Martin 003Perfect Day, svadba, slovensko, Inspired By Love, Lenka Martin 004Perfect Day, svadba, slovensko, Inspired By Love, Lenka Martin 005Perfect Day, svadba, slovensko, Inspired By Love, Lenka Martin 006Perfect Day, svadba, slovensko, Inspired By Love, Lenka Martin 007Perfect Day, svadba, slovensko, Inspired By Love, Lenka Martin 008Perfect Day, svadba, slovensko, Inspired By Love, Lenka Martin 009Perfect Day, svadba, slovensko, Inspired By Love, Lenka Martin 010Perfect Day, svadba, slovensko, Inspired By Love, Lenka Martin 011Perfect Day, svadba, slovensko, Inspired By Love, Lenka Martin 012Perfect Day, svadba, slovensko, Inspired By Love, Lenka Martin 013Perfect Day, svadba, slovensko, Inspired By Love, Lenka Martin 014Perfect Day, svadba, slovensko, Inspired By Love, Lenka Martin 015Perfect Day, svadba, slovensko, Inspired By Love, Lenka Martin 016

Ak sa vám tieto fotky páčia, určite sa pozrite aj na ukážky mojej práce tu na Perfect Day v mojom profile, alebo navštívte priamo moju webstránku. Ak máte fotky z vašeho rande fotenia alebo svadby, ktoré by ste chceli ukázať svetu prostredníctvom nášho blogu, tak sa nám ozvite mailom na info@perfectday.sk.

Krásny začiatok týždňa!

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame