Perfect Day

Dúfame, že ste mali krásny víkend a ak ste náhodou svadbovali, či už ako ženích alebo nevesta, alebo ako hostia, že ste si to poriadne užili a všetko dopadlo podľa vašich predstáv:)

Dnes si trošku oddýchneme od svadieb a dáme si opäť jedno rande fotenie od talentovaných fotografov z Kamarian Photography (ich retro  rande nájdete tu). Tu je čo nám o fotení Tomáša a Janky prezradili:

"Tieto fotografie vyberáme z nášho staršieho archívu. Bolo to prvé tématické fotenie, do ktorého sme sa s Jankou „svadbolinou“ pustili. Takže v tom bolo veľa improvizácie, ale aj smiechu a radostných očakávaní.

Nápad zachytiť rande alebo svadobnú inšpiráciu s ľudovými motívmi bol medzi nami okamžite vítaný. Trnavský kraj, z ktorého aj my všetci pochádzame, je veľmi bohatý na ľudové tradície, takže sme mali ž čoho čerpať. Jankini rodičia obaja od malička žijú s ľudovou hudbou a tak nám radi zapožičali svoje kroje. Trnavská výšivka našich babičiek je známa široko-ďaleko. Môžete ju vidieť na bohato zdobených krojoch, poduškách a čipkách. Pestrá habánska keramika je asi v každej západoslovenskej domácnosti. Rovnako truhlica, stôl, stoličky, „štokrla“ (to je ten malý stolček) a všetky ostatné dekoratívne predmety sú peknou ukážkou tradícií tohto kraja. Samozrejme, v malokarpatskej oblasti nemôže chýbať na stole dobré vínko. Kde inde sme mali vybrať miesto na fotenie, ak nie v ovocnom sade a vinohrade? Blížil sa vrchol jesene, takže „svadobčania“ boli ponúknutí typickými plodmi tunajších záhrad.

Pózovať sa podujali Janka so svojím manželom, keďže si pár mesiacom predtým svoju vlastnú svadbu zažili. Svadboline patrí veľká zásluha, pretože ona to všetko zorganizovala, pozháňala všetky predmety a aranžovala. Bolo náročné prenášať všetok ten ťažký nábytok až na koniec sadu, za čo patrí obdiv hlavne našim chlapcom. Taktiež sme sa nabehali hore-dole so všetkými taniermi, pohármi a vázami (a nič sme nerozbili :)

Posúdiť, či sa nám to podarilo, môžete prostredníctvom našich fotografií."

Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0001Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0002Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0003Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0004Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0005Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0006Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0007Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0008Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0009Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0010Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0011Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0012Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0013Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0014Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0015Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0016Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0017Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0018Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0019Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0020Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0021Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0022Perfect Day, svadba, svadobna inspiracia,_0023

Pre spestrenie vymyslela Janka k fotografiám vtipný príbeh, kde je použité typické trnavské nárečie, aby ste príbeh zažili s väčšou autenticitou. Tento príbeh si môžete mrknúť na Sashe.

Janka je talentované žieňa (zhodou okolností moja bývalá spolužiačka), ktorá má svoju vlastnú firmu s názvom Svadbolina, ktorej náplňou je výzdoba a aranžovanie svadieb, takisto ako aj výroba, predaj, či prenájom rozličných handmade doplnkov (nielen od nej, ale aj od ďaľších talentovaných výrobcov). Kým my čakáme na jej podklady k vytvoreniu jej profilu tu u nás, vy si určite medzičasom pozrite jej webstránku. Ak sa vám páčia fotografie od Kamarian Photography určite si pozrite aj ukážky ich ďaľších prác v ich profile alebo na ich webke. Ak máte vy fotografie zo skvelého rande, sem s nimi!!!! Super štart do začiatku týždňa a zastavte sa u nás v stredu, bude ďaľší super článok:)

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame