Perfect Day

Na uverejnenie dnečného rande, som sa tešila už strašne dlho. Mám dojem, že som ho dokonca videla ešte v čase, keď Perfect Day bola skôr len idea, ktorú som rozvádzala v hlave.

Toto rande je pre mna obzvlášť super, pretože Janka zo Svadboliny, je moja bývalá spolužiačka a je skvelé vidieť aká je kreatívna.

Prenechám slovo ale Mariánovi a Kamilke z Kamarian Photography,vďaka ktorým, sa môžeme týmto retro rande pokochať:

"Takto to dopadne, keď svoje sily spoja ľudia, ktorých baví to, čo robia.

My "kamarianphotography" radi fotíme a dávame tak konečnú vizuálnu podobu našim predstavám a kamarátka Janka "svadbolina" rada tvorí svadobné doplnky a svadobné stolovanie. Povedali sme si, že spravíme nejakú spoločnú vec, fotenie rande s nádychom retro. Samozrejme, fantázia a inšpirácia zo všetkého, čo nás obklopuje nemohla chýbať. Dvaja zaľúbení ľudia, nádych starých čias, elegancia 20-tych rokov, originálne ručne robené módne doplnky, fotenie v krásnych lesoch Malých Karpát...

Karin s Rišom tvoria pár aj v skutočnosti, preto bolo fotenie s nimi veľmi príjemné a prirodzené. Čelenky, motýliky a brošne sa na nich a ich tvárach dokonale dopĺňali. Svadbolina pripravila kulisy, ktoré vytvárali spolu s lesom a jesenným svetlom skvelý kontrast. Stolovanie, starodávny nábytok a prestieranie sú zaujímavou inšpiráciou. Všetko toto sme zachytili my našimi objektívmi a vytvorili pre vás tento pekný príbeh jedného pekného dňa. Nech sa páči. "

Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0001Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0002Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0003Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0004Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0005Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0006Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0007Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0008Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0009Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0010Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0011Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0012Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0013Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0014Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0015Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0016Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0017Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0018Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0019Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0020Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0021Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0022Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0023Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0024Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0025Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0026Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0027Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0028Perfect Day, svadba, retro rande Kamarian Photography_0029

Tak čo páčilo sa vám toto rande tak veľmi ako nám? Ak áno určite si pozrite aj iné veci od Kamarian Photography a Svadboliny. Oboch dodávateľov budeme už čoskoro odporúčať aj my, netrpezlivo čakáme na podklady, ale o toto rande sme sa chceli podeliť s vami čo najskôr. Ak máte aj vy nejaké zaujímavé rande, o ktoré sa chcete podeliť so svetom, určite sa nám ozvite. Ak sa vám toto rande páčilo, napíšte nám, čo bol váš obľúbený aspekt:)

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame