Perfect Day

Dobré piatkové ránko, prajeme! Nevesty, už máte vybraté šaty na vašu budúcoročnú svadbu? Že nie? No výborne, aspoň vás máme možnosť trochu inšpirovať s nádhernou kolekciou svadobných šiat s názvom Rivini od kanadskej návrhárky Rity Vinieris. Jej modely sú veľmi ženské a pôvabné a každý jeden kus so sebou nesie nezameniteľnú atmosféru. Ale dosť bolo ospevovania, poďme si túto kolekciu pozrieť spolu:

Rukávy "všeho druhu"

Na svadobnej kolekcii Rivini sa nám veľmi páči, že Rita nevsadila len na "bezrukávové klasiky", ale zapojila do svojich modelov aj jemné rukáviky, ktoré šatom dávajú tajomný, a zároveň sofistikovaný vzhľad. V tejto kolekcii môžeme teda nájsť bohémske volánové rukávy odhaľujúce ramená, ktoré sú teraz veľmi in, ale aj nadčasové "spadnuté" rukávy, ktoré sú stelesnením romantiky.

Ako pre princeznú

Nejedna nevesta, ktorá sníva o princeznovskej svadbe, by si v kolekcii Rivini určite vedela nájsť tie pravé šaty. Na výber sú skutočne šaty každého druhu - či už elegantné saténové, romantické tylové, sofistikované čipkované, skutočne čokoľvek - je už na vás, akou princeznou by ste chceli byť! Rita sa nezamerala len na jeden strih, či jeden materiál, ale pri tvorbe Rivini kombinovala a obmieňala strihy a my jej za to veľmi fandíme. :)

Sofistikované zdobenie

Kvetinové vzory sú dnes stále populárne, a preto nemohli chýbať ani v kolekcii Rivini - Rita však neponúkla jednoduchú čipku, ale nádherne zdobené materiály, za ktoré by sa nemusela hanbiť ani kráľovná. Na šatách nájdeme krásne kvetové nášivky, vzorované materiály či štrasové zdobenie, všetko v dokonalej symetrii, ktorá správne podčiarkuje ženské krivky. Honosné, no nie? :)

Už ste inšpirované? Že nie? Tak určite navštívte oficiálnu stárnku Rity, kde nájdete ešte viac kolekcií a nádherných šiat. :)

Veríme, že vám niektoré zo šiat budú inšpiráciou pre tie vaše "pravé"! Ak by ste však predsa len zatúžili po originále z dielne Rity Vinieris, tak by ste asi mali rozbiť prasiatko, keďže jej modely sa pohybujú od 4 000 do 9 000 dolárov, čo teda nie je málo, ale predsa len - svadba je výnimočný deň, kedy sa chceme cítiť ako kráľovné! 

Majte krásny víkend!

Váš team Perfect Day

Zdroje: 1-14

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame