Perfect Day

Opäť je tu piatooooook! Tešíte sa? My veľmi! :) A ako najlepšie využiť krásny letný víkend? No predsa vyrobením si niečoho malého a milého, čo krásne rozpáli vašu romantickú dušičku. :) Dnes si preto ukážeme, ako si rýchlo a ľahko vyrobiť vázičku či svietnik, ktorý sa výborne hodí na vidiecku či bohémsku svadbu. Ideme na to!

Čo budeme potrebovať: staré nepotrebné poháre rôznych veľkostí, dostatočne veľa halúzok, lepidlovú pištoľ, stužku na ozdobenie a sviečky alebo kvetinky, ktoré potom do vázičky/svietniku dáme :)

1. Halúzky si nalámeme alebo pomocou noža narežeme na približne rovnakú veľkosť. Samozrejme, je už na vás, či chcete mať vázičku strapatú alebo učesanú. :) 

2. Nalámané halúzky si naukladáme vedľa seba a skúsime ich zoradiť tak, aby do seba "zapadli", čiže aby bolo čo najmenej vidieť pohárik, na ktorý ich budeme následne lepiť. 

3. Keď budete mať halúzky usporiadané, môžete ich začať lepiť na pohár, a to tak, že pomocou lepidlovej pištole nanesiete lepidlo po celej dĺžke halúzky a potom ju pritlačíte na pohár. Nemusíte sa báť, trochu "vykúkajúceho" lepidla nevadí. :)

4. Postupne poprilepujte všetky halúzky okolo celého pohára, aby bolo pohár vidieť len minimálne. :)


5. Na ozdobu môžeme pridať stužku či špagátik, aby sme jednak zaistili halúzky, ale zároveň, aby sme dodali vázičke krásnu bodku! :) Už stačí len naplniť kvietkami či zapálenou sviečkou...

6. ...a voilá, už máme hotovo! :)

Jednoduchšie to už ani nemohlo byť, no nie? :) Je to krásny spôsob, ako využiť staré poháre a pochváliť sa na svadbe, že tie krásne svietničky a vázičky ste vyrábali vlastnoručne vy. :) 

Tento náš vyrábala Tami a za fotky opäť ďakujeme Soničke z Inspired by Love. Svoje výtvory nám, samozrejme, môžete posielať. :) A ak ste prešvihli, ako sme vyrábali zábavné pom poms na topánky alebo netradičnú knihu hostí, určite nakuknite. :)

Prajeme vám krásny kreatívny víkend! :)

Váš team Perfect Day


Zdroje: 1-7

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame