Perfect Day

Ahojte, nevestičky! :) Asi ste si už zvykli, že vám prinášame samé kolekcie svadobných šiat, no trochu zanedbávame naše nožičky! Výber tých pravých topánok k svadbe jednoducho patrí (jedine, že by ste mali svadbu na pláži, tam skutočne topánočky netreba) a nájsť ich je občas nemožné. Preto vám dnes prinášame článok zameraný na výlučne topánkovú značku Bella Belle Shoes.

Bella Belle Shoes je americká dizajnérska značka, pod ktorou sa skrývajú dve šikovné žienky Erina a Veronyca. Ponúkajú nielen klasické lodičky, ale aj milé svadobné balerínky či sandálky. Ich ponuka je naozaj pestrá, široká a cena sa pohybuje od 100 do 400 dolárov. My sa dnes spolu pozrieme na výber nových kúskov. :) Dajte však pozor, aby ste sa nezamilovali hneď do niekoľkých párov topánočiek!

Na vysokej nohe

Či už klasické lodičky, alebo topánky s otvorenou špičkou či prackami, u Bella Belle Shoes nájdete naozaj všetky druhy. Návrhárky sa veru neboja experimentovať a na topánočkách nájdeme veľa sieťoviny, čipky, štrasu, ale aj výšiviek.  

No ani bielej v kolekcii veľa neuvidíme, skôr je plná slonovinovej, champagne, či dokonca modrej farby. Úplne klasické lodičky tu teda veľmi nehľadajte. :) Výška podpätku v najnovšej kolekcii je rôzna - od nízkych 6 centimetrových podpätkov po cca 11 centimetrové podpätky - takže je naozaj z čoho vyberať! 

Balerínky na každú nohu

Pokiaľ ste fanúšičkou starých dobrých balerínok a svoju svadbu si bez nich neviete predstaviť, tak Bella Belle Shoes budú určite vyhovovať vašim požiadavkám. Ich balerínky sú zväčša tvorené kombináciou sieťoviny a čipky a jednoznačne z nich kričí romantika. :) Nájdu sa však aj kúsky pre sofistikované dámy, kde sú uzatvorené baleríny zdobené len výraznou štrasovou ozdobou.

V Bella Belle Shoes dokonca ponúkajú pri niektorých topánkach aj viacero farebných alternatív, aby ste mohli topánočky čo najlepšie doladiť k svojim šatám. 

Trochu vzduchu v sandáloch

Svadobné sandále v našich končinách nie sú veľmi populárne, no určite majú niečo do seba! Či už na celú svadbu, alebo na prezutie, keď už nohy bolia z podpätkov. Sandáliky sú vhodné na letnú bohémsku svadbu, ale aj pre nevestu, ktorá si napríklad kvôli výške nechce dávať vysoké topánky.

Bella Belle Shoes sa nádherne vyhrali aj so sandálikmi a ich kvetové či štrasové zdobenie je proste dokonalé! A viete, čo je absolútou výhodou svadobných sandálikov? No to, že ich pokojne môžete nosiť aj bežne po svadbe, keďže z nich úplne nekričí, že to boli vaše svadobné topánočky. :) 

A ešte jeden bonus na záver...

Nedalo nám nespomenúť aj papučky, ktoré Bella Belle Shoes ponúkajú. :) Využiť sa dajú už na rozlúčke so slobodou, pri skrášľovacích prípravách na svadbu, či hocikedy inokedy po svadbe - za nás si ich môžete pokojne obuť aj na obrad! :) Sú jednoduché, čipkované a veríme, že aj poriadne pohodlné. A taktiež je to aj fajn tip na darček pre nevestu, čo myslíte? :)

Dúfame, že sme vám nepomotali hlavu s tým, aké topánočky si vybrať na svoj deň. Veď predsa len, môžete ich mať viac, no nie? :) Výber všetkých topánok si môžete pozrieť na oficálnej stránke Bella Belle Shoes a veríme, že si určite nájdete tie pravé. :)

Krásny zvyšok dňa!

Váš team Perfect Day

Zdroje1: 1-27

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame