Perfect Day

Aký krásny slnečný deň! Všakže? Nielenže nás po dlhej dobe zobudili slnečné lúče, my sme sa navyše rozhodli oživiť váš deň aj pestrofarebným a inšpiratívnym článkom. Veríme, že po jeho prečítaní aj vy dostanete chuť trochu zaexperimentovať. Dnes sa budeme totiž venovať práve ilustrácii, ktorá dokáže krásne ozvláštniť vašu svadbu a ak ste rovnakým fanúšikom knižných ilustrácií ako my, určite si prídete na svoje. V dnešnej dobe, kedy je všetko dovolené, nie je na škodu "zabrowsovať" aj v tejto na pohľad netradičnej sfére, ktorá sa teší čoraz väčšej obľube.

Ak sa pýtate, kde sa k rovnakým alebo podobným oznámeniam dostať, určite vám odporúčame osloviť mladých talentovaných grafikov, ktorí sa venujú napríklad aj ilustrácii. Verte, že ich to nesmierne poteší, urobíte službu rozbiehajúcim talentom a možno ani nezaplatíte také veľké peniaze, čo je skvelý deal pre obe strany. Mnohí z nich spravujú svoje portfólio na Behance a osloviť ich môžete na dizajn marketoch v bratislavskej Starej tržnici, prieskumoch vysokých škôl výtvarných umení alebo už tradične na najznámejšom slovenskom handmade portáli Sashe v sekcii Svadobné oznámenia. Za pokus stojí aj stránka Etsy, kde sa treba dobre pohrabať minimálne pre inšpiráciu, ktorú vám už potom môže zhmotniť ktokoľvek šikovný.

A keďže je dnešný článok najmä o vizuálnych vnemoch a pohladení pre oči, nech sa páči, poriadna dávka inšpirácie, aby ste si mali z čoho vyberať! ;)

A aby sme neboli takí skúpi na slovo, máme pre vás aj pár tipov na konkrétnych kreatívcov, ktorých prácu sa oplatí vyzdvihnúť - kvietkové, akvarelové od Sisine, rozkvitnuré od Papierologie, trošku vintage od Sayyes, svieža súčasná grafika od Wildflower, úžasná francúzska dvojica Jacques a Lise alebo dizajnový OhRomeoDesignStudio.

Páči sa vám niečo jemnejšie, ale stále originálne, ako napríklad toto?

Alebo idete radi do "extrému" a zvolili by ste niečo takéto uletené, farebné a originálne? :)

A na záver: ak milujete ilustráciu a chcete byť absolútne originálni, toto oznámenie si získa práve to dieťa, ktoré vo vás drieme, to vám garantujeme!

Tak čo myslíte, milé naše čiteteľky a čitatelia, sú ilustrované oznámenia krokom "vedľa", alebo by ste si pokojne jedno vedeli predstaviť pre svoj veľký deň? Napíšte nám do komentára, určite si radi prečítame váš názor. Podľa nás nie je krokom "vedľa" nič, čo sa páči mladomanželom a čo ich vystihuje. Ak sú snowboardisti, nech majú svadbu v chatke na vrchole svahu, ak milujú knihy, nech majú svadbu v antikvariáte, ak chcú byť ako Alica v krajine zázrakov, nech sa páči, kreativite sa medze nekladú. Dôležité je, aby z toho bolo cítiť vašu osobitosť, jedinečnosť, a samozrejme, lásku.

Krásny deň z Perfect Day!

Zdroje: 1 / 13 / 12 / 11 / 10 / 9 / 8 / 7 / 6 / 5 / 4 / 2 / 3 / 14 / 15 / 16 / 17

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame