Perfect Day

Pozdravujeme všetkých z Perfect Day! Ako sa dnes máte? Pomaly sa nám už končí obdobie zábav, plesov a karnevalov, tak dúfame, že ste už poriadne vytancovali:)  A keďže je už nadchádzajúca svadobná sezóna tak povediac za dverami, zamerali sme v dnešnom článku práve na výber svadobných šiat pre naše budúce nevesty. Ten pocit, keď konečne objavíte tie pravé šaty, v ktorých budete kráčať k oltáru v dlho očakávaný veľký deň D chce zažiť každá. No hľadanie TÝCH šiat sa niekedy môže stať nočnou morou, hlavne ak vám nijaké nepadnú alebo necítite pri žiadnych ten “wow” efekt. My vám dnes preto predstavíme španielskú značku YolanChris, ktorá vám rozhodne vyrazí dych!

Táto značka je na Slovensku pomerne málo známa, preto si najprv povedzme pár slov k jej tvorcom. Jedná sa o naozaj jedinečnú prácu dvoch sestier Yolandy a Christiny z Barcelony, ktoré sa v roku 2005 rozhodli pretvoriť svoj sen v skutočnosť a založili si spoločnú značku YolanChris. K svadobnej téme mali blízko už od detstva, ktoré prežili obklopené organzou, tylom a hodvábom v svadobnom sálone, kde pracovala ich mama. V priebehu niekoľkých rokov sa stali nielen svetovo známe, ale aj referenčnou značkou v svadobnom priemysle. Pýtate sa, čo je tajomstvom ich úspechu? Každý návrh šiat je výsledkom výberu tých najkvalitnejších európskych látok a detailnej ručnej práce a odrzkadľuje skrytú vášeň a talent oboch sester. Ich haute couture kolekcie pritom predstavujú akúsi synergiu tradičnej metódy šitia a inovatívneho dizajnu blízkemu prêt-a-porter trendom pre prirodzené a autentické ženy. Modely z ich najnovšej svadobnej kolekcie na rok 2015 nadchnú práve tie z vás, ktoré máte radi vintage, preferujete čipku, ste trochu bohémsky založené, alebo patríte k vyznávačkám etno štýlu. Tak sa pohodlne usaďte a poďte s nami vychutnávať malú ukážku toho najlepšieho z ich novej kolekcie.

Vintage couture

V modeloch z kolekcie "Vintage couture" ožívajú strihy, ktoré nám pripomínajú krásu antických bohýň, či elegantnosť dám zo začiatku 20. storočia. Tieto šaty vám dajú istý pocit unikátnosti a nadpozemskosti v tom, ako originálne podtrhujú ženskú krásu a jemne nechávajú vyniknúť vašim krivkám v hodvábe, tyle a čipke.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0065svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0066svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0067

Lace couture

Svadobné šaty z kolekcie "Lace couture" majú skutočne zaujímavé strihy, ktoré sú nielen veľmi ženské a rafinované, ale vďaka materiálom ako francúzska čipka, rôzny typy hačkovaných látok, hodvábny tyl, či ručne vyrábaný hodvábny filigránovaný jacqard sú aj veľmi luxusné.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0061svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0064svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0062

Boho chic

Hravé, ľahké ako vánok, no zároveň s nádychom romantiky a elegancie sú modely "Boho chic", ktoré sú vyrobené z  hodvábneho tylu doplnené krásnou francúzskou čipkou. Ak snívate o bohémskej svadbe na záhrade, v lese alebo vo vinahrade, tak tieto šaty perfektne podtrhnú atmosféru daného miesta a nechajú odhaliť vašu skrytú umeleckú dušu:)

bohemian wedding dressesbohemian wedding dresses

Etno chic

Hačkované, či čipkované etno šaty na svadbe? Prečo nie! Práve svadobné šaty z kolekcie "Etno chic" sú dôkazom, že hačkovaná látka už dávno nepatrí iba ako dečka na stôl starej mamy, ale dobre skombinovaná napríklad s hodvábom môže vytvoriť z vašich svadobných šiat hotové umelecké dielo.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0058

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0060

Capsule collection

Pri príležitosti desiateho výročia založenia značky máme možnosť už teraz nahliadnuť dokonca do novej kolekcie jeseň/zima 2016, ktorá nesie názov "Capsule collection". Jednotlivé modely predstavujú krásu polodrahokamov jaspis, rubín, kremeň, opál, ónyx, topas a jantár, po ktorých sú pomenované a sú ozajstným potešením pre oko. Veď posúďte samy :)

??????????????????????????????????????

??????????????????????????????????????

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0047

??????????????????????????????????????

Tak ako milé čitateľky? Dúfame, že sme vám dnes našou menšou dávkou inšpirácie vyčarovali dobrú náladu. Ak chcete obdivovať ďalšie nádherné modely tejto značky, určite sa zastavte aj na stránke YolanChris. Na záver ešte dodáme, že časť ich starších (nielen) svadobných kolekcií je možné nájsť aj v salónoch Salon Angel's a Pasarela v Bratislave. Úžasná správa, no nie?

* Credits * 1-6 7-12 13-17 18-21 22-29

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame