Perfect Day

Vitajte, milé nevestičky! Dnes sa budeme opäť spolu baviť na tému svadobných šiat, a síce predstavíme si nádhernú kolekciu svadobných šiat od izraelského dizajnéra Elihava Sassona. Ich šaty sú proste dychberúce a svojím prevedením sú vhodné dokonca aj na kráľovskú svadbu! Nám padla sánka pri prezeraní jednej kolekcie, nieto ešte pri ďalších troch, ktoré má v ponuke. Ale nemárnime čas, poďme sa rovno pozrieť, čo si pre nás tento izraelský počin prichystal. :)

Samotná kolekcia pre rok 2017 sa volá Vintage Jewellery, z čoho môžeme vyčítať, že pôjde o poctu minulosti a šaty budú inšpirované šatami, ktoré už kedysi ohúrili svet. Mnohé šaty z tejto kolekcie sú celkom určite inšpirované obdobím Art Deco, pod čím si môžeme predstaviť napríklad Veľkého Gatsbyho a nádherne zdobené róby dám.

Táto kolekcia však neobsahuje veľa úzkych strihov, Elihav Sasson stavil skôr na objemnejšie tylové či padavé sukne, ktoré šatám dodávajú určitú hravosť a sviežosť. Nejde však o žiadne šľahačky, skôr o étericky vyzerajúce šaty. :)

Bohémky si v tejto kolekcii taktiež nájduf to svoje - voľné a asymetrické strihy, plno kvetov a čipka sú dokonalou kombináciou pre nespútané nevesty. Šaty sú plné krásnych detailov a každý jeden kvet má svoje miesto. Očarujúce, no nie? :)

Tak to by bolo od Elihava Sassona na túto sezónu asi všetko. :) My sa už veľmi tešíme aj na kolekciu 2018 a veríme, že bude rovnako majestátna, ako je tá tohtoročná. Vybrali ste si tie svoje? :)

Na záver nám ostáva už len popriať vám krásny víkend!

Váš team Perfect Day

Zdroje: 1-10

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame