Perfect Day

Krásne ránko prajeme! To dnešné sa však bude niesť v kreatívnom duchu, pretože sme si pre vás pripravili pokračovanie našej obľúbenej série DIY článkov a máme tu niečo pre všetky šikovné ruky, ktoré sa neboja a trúfnu si priložiť ruku k dielu. Môžete nám veriť, že hoci je to občas riadna "piplačka", ten pocit, že ste hoci len malú časť výzdoby vytvorili sami svojimi vlastnými rukami, stojí za to! :) 

Svadba, láska, srdce, srdiečko... veľa srdiečok... :) A presne to nás dnes čaká - na výrobu nenáročná, no veľmi efektná dekorácia, ktorá dodá nežnú a romantickú atmosféru každému priestoru - srdiečková girlanda. 

Čo budeme potrebovať: farebné papiere (odporúčame vyššiu gramáž, aby srdiečka pekne držali tvar, ale prakticky sa môžete vyblázniť s akýmkoľvek papierom :)), srdiečkové vyrezávatko, nožnice, tavnú pištoľ, silonové lanko.... a veľkú dávku trpezlivosti :) 

Postup: 

1. Pomocou vyrezávatka vyrežeme srdiečka z papiera. Bude ich treba veľmi, veľmi veľa... :) 

2. Srdiečka si rozdelíme na dve polovice. Prvú polovicu srdiečok nastrihneme zospodu a druhú polovicu zvrchu - v oboch prípadoch približne do polovice srdiečka. Jednotlivé srdiečka budeme spájať a vytvárať "priestorové srdiečka". Pri spájaní musí byť jedno srdiečko zastrihnuté zospodu a druhé zvrchu, aby sme ich mohli do seba zasunúť tak, ako vidíte na foto: 

3. Jednoduché, nie? :) Teraz si to však trochu skomplikujeme, lebo srdiečka budeme spájať, a zároveň aj lepiť na silonové lanko, aby sme vytvorili girlandu. Dĺžku lanka si zvolíme podľa potreby. Na jedno srdiečko nanesieme malú kvapku lepidla z tavnej pištole, prilepíme oň lanko a následne zasunieme druhé srdiečko. Musíme pracovať rýchlo, aby nám lepidlo nestuhlo. A takto pokračujeme, až kým si nevytvoríme toľko girland, koľko potrebujeme. :) 

4. A máme hotovo! :) 

Tak, čo poviete? Jednoduché a pôsobivé... presne tak, ako sme sľúbili. :) Veríme, že to vyskúšate aj vy a budeme sa veľmi tešiť, ak sa s nami podelíte o výsledok vašej práce a pošlete nám svoje foto. My za dnešné perfektné foto ďakujeme našej Soničke z Inspired by Love

Ak sa vám zapáčilo tvorenie a premeškali ste naše predošlé články, nazrite aj do zákulisia výroby romantickej prírodnej vázičky, zábavných pom-poms na topánky či netradičnej knihy hostí

Krásny deň a šikovné prstíky pri spájaní srdiečok vám praje team Perfect Day! :) 

Zdroje: Foto: Inspired by Love

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame