Perfect Day

Dnešný článok bude o jednom z naších obľúbených motívov - chevron. Tento vzor je obľúbený už dlhé roky, ale v poslednej dobe nadobúda čoraz viac a viac poluparity v rozličných odvetviach, vidieť ho v móde, v interiérovom dizajne, ale aj na svadbách. A nielen na jednom, dvoch detailoch. So chevron vzorom si vystačíte na celý deň.

Začnete s ním hneď od začiatku a dajte svojim hosťom vedieť, že vaša svadba rozhodne nebude nudná a obyčajná :) Či už zvolíte veselé farby, alebo zostanete viac pri zemi, chevron sa vyzerá dobre v oboch variantách.

Perfect Day, svadba, styling, chevron_0001

Ak ho milujete, nie je čo riešiť.... váša svadobná obrúčka so chevronovým vzorom bude vyzerať jednoznačne štýlovo.

Perfect Day, svadba, styling, chevron_0002

Nezabudnite sa chevron vzorom ozdobiť aj vy sama! Ako chutne vyzerajú tieto nechtíky? Ten kto povedal, že svadobná manikúra musí byť nudná, je na omyle!!!!

Perfect Day, svadba, styling, chevron_0003

A čo takto netradičné svadobné šaty? Výhodou takýchto šiat je, že za prvé budú pravdepodobne stáť menej než klasické svadobky a za druhé možete ich obliecť viac než len raz... pozval vás niekto na párty? V takýchto šatách budete hviezdou večera!

Perfect Day, svadba, styling, chevron_0004

Topánok so chevron vzorom na trhu príliš veľa nie je, ale nejaké super kúsky sme pre vás našli. Mne osobne sa najviac páčia tie sandále. Hmmm... leto, teplo, voda....

Perfect Day, svadba, styling, chevron_0005

A nezabudnite zľadiť aj vašu drahú polovičku.... Kravata? Motýlik? Ponožky?

Perfect Day, svadba, styling, chevron_0006

A keď už budete vy odetí v chevrone, tak si s ním samozrejme ozdobte aj stoly, nech ladíte....

Perfect Day, svadba, styling, chevron_0007Perfect Day, svadba, styling, chevron_0008

A jedna z najvačších chuťoviek na záver.... ako lahodne vyzerajú tieto torty ozdobené chevron vzorom? Ja si vyberám ten tretí. Jednoznačne, bez debaty... Ktorý učaroval Vám?

Perfect Day, svadba, styling, chevron_0010

A ak by vám ešte stále nestačilo, kúpte slamky, vyrobte si podušku na obrúčky alebo veterné mlyny, nech je chevron úúúúplne všade :)

Perfect Day, svadba, styling, chevron_0009

* Credits * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame