Perfect Day

Svadbám tento víkend počasie na západe veru veľmi neprialo. Kto ste sa v sobotu vydávali alebo ženili, dúfame že vám chladné upršané počasie nezničilo náladu a dobre ste sa zabavili. Veď ako sa hovorí: Ak v svadobný deň prší, prináša to novomanželom šťastie a bohatstvo. Aspoň nejaká útecha, no nie? :)

My ostatní, čo sme počas víkendového voľna nesvadbovali, sme mali možnosť prečkať škaredé počasie nerušene v pohodlí domova a začítať sa do dobrej knihy, alebo pre zmenu ... do komiksu. Áno, áno, dnešný pondeľňajší článok sme venovali práve vám - všetkým komiksovým nadšencom.

Vybrali sme sa na malý výlet do sveta obľúbených komiksov a pripravili sme vám svadobnú inšpiráciu pre nezabudnuteľnú funky svadbu superhrdinov. Určite vás poteší, že pozvanie do dnešného článku prijali nielen tajomný Batman, lietajúci Superman, ale dokonca aj Spider Man a Avengers od Marvela. Tak dúfame, že si každý prídete na svoje :)

Svadobné tlačoviny

Na udalosť storočia - vašu svadbu superhrdinov - treba pozvať rodinu, priateľov a známych vo veľkom štýle. Našli sme pre vás na Etsy hneď niekoľko dodávateľov ako napríklad AwkwardAffectionsSayYesToTheCardBowersInk, ktorí vám vytvoria úžasné svadobné pozvánky a iné svadobné tlačoviny. Aspoň na chvíľu sa tak môžete stať hrdinom vlastného svadobného komiksu :)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0292 Výzdoba

Čísla stolov, vázy na kvety v tvare kocky, ozdobné srdiečkové girlandy ako na fotke, či iné dekorácie do vašej svadobnej výzdoby hravo zvládnete aj sami, ak na ich výrobu obetujete nejaké to staršie číslo vašich obľúbených komiksov.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0290 Sladký Bufet

Superhrdinovia z komiksov neboli len odvážni, ale ich kostými žiarili vždy všetkými možnými farbami od červenej, zelenej, modrej až po čiernu. Pokojne sa teda odviažte a vybláznite sa na vašom sladkom bufete. Toľko cukru a farbiva v krvi síce nie je dvakrát najzdravšie, ale kedy inokedy zhrešiť keď nie počas vášho svadobného dňa? Veselý a hravý sladký bufet vaši hostia určiten neodmietnu a radi si pochutnajú na lahodných cakepops, cupcakes, sladkom popcorne či supermanovských cukríkoch.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0286 Svadobná Torta Ako na každej inej svadbe, tak ani na svadbe superhrdinov nesmie chýbať poriadna svadobná torta. Naozaj originálna je torta, ktorá je z jednej strany klasická svadobná a z druhej strany komiksová.  Ak aj vy túžite po podobnej, alebo čisto komiksovej svadobnej torte, najlepšie urobíte, ak sa obrátite na niektorého z naších skvelých dodávateľov, ktorých nájdete tu. svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0297 Doplnky Pre Super muža

Nedajte sa zmiasť jeho výzorom. Za nesmelou tváričkou Clarka Kenta či Petra Parka sa skrýva ozajstný superhrdina, ktorý je pripravený strhnúť so seba bielu nažehlenú košeľu a ísť zachrániť svet. No ktorá by mu mohla odolať, že? Ak vám naopak imponuje viac tajomný zamaskovaný Batman a vaše srdce horí aj pre Avengers, pripravte svojmu ženíchovi napríklad svadobné pierko s jeho postavičkou ako vidíte na fotke, prípadne potešte jeho a jeho družbov ponožkami a manžetovými gombíčkami :)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0294 Doplnky Pre Super ženu

Doplnky, doplnky, doplnky.... nesmú chýbať žiadnej neveste superhrdinu. Lodičky s motívom Avengers alebo Conversy s Batmanom a k nim ladiaci podväzok?  To je dilema... Máme dokonca pre vás aj video tutorial, podľa ktorého si môžte vaše svadobné topánky ozdobiť obrázkami z komiksov samy, ak nezoženiete žiadne podľa vašich predstáv.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0280 Reálne Svadby

Ak ste si doteraz mysleli, že to hádam nemyslíme vážne s tými komiksovými svadbami, tak vám teraz na záver ukážeme niekoľko reálnych tématických svadieb so superhrdinami:) Ako môžete vidieť, aj taká obyčajná vec akou je zástera, z vás dokáže razom spraviť Supermana a Wonder woman. Vo fotokútiku sa zas v priebehu sekundy váš ženích zmení na Spidermana. Najviac nás však zaujala práve svadba, na ktorú prijal pozvanie samotný Batman a oddal prítomný párik. Viete si predstaviť, že by prišiel aj na vašu svadbu? :D

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0284

Nezabudnite do svojho majstrovského plánu záchrany komiksového sveta zahrnúť aj vaše družičky a družbov. V kostýmoch a s doplnkami superhrdinov zažijete spolu poriadnu zábavu, na ktorú budú všetci ešte dlho spomínať:)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0296

Tak ako, idete do toho? Oslovila vás svadba podľa komiksových superhrdinov?

Krásny pondelok!

                          *Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31  

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame