Perfect Day
Krásny a horúci začiatok týždňa prajeme všetkým, ktorých svetu aktuálne vládne svadba a všetko s ňou spojené. Nás pri príprave dnešného inšpiratívneho článku hrialo nielen nedeľné slniečko, ale aj oheň a plamene z koláže fotografií na jednu z tém z našej novej série: Svadby podľa elementov. Vítame vás teda pri prvom diele venovanému mocnému elementu, ktorý sa s láskou spája už odjakživa. Spaľujúcu, vášnivú a hrejivú lásku totiž nič nevystihne lepšie, ako symbol ohňa. Prečo teda nevyužiť tento symbol a nezakomponovať oheň aj do vašej svadby? A nemusí ísť len o oheň v jeho prapôvodnej podstate a forme, ale aj všetkých jeho “pridružených” formách a podobách… Poďte sa teda s nami zahriať pohľadom na elementy ohňa na svadbe…

Sviečky a svetielka

Z rovnice láska + oheň + svadba nám vychádza len jeden výsledok… = sviečky… a veľa…umiestniť všade, kam sa len dá! :) Svietniky, lampášiky, lampióny šťastia… Ak sa bojíte otvoreného ohňa, alebo z akýchkoľvek iných dôvodov nemôžete či nechcete vysvietiť svoju svadbu miliónmi sviečok, stavte na sviečky v ich “umelej" podobe - reťaz zo žiaroviek alebo mini LED svetielkové reťaze spravia rovnako efektnú službu a rozžiaria aj priestory a miesta, s ktorými by sa plamienky sviečok veľmi nekamarátili, napr. stromy, konáriky a iné horľavé materiály… :)
svadba, inspiracia, ohen, element 001svadba, inspiracia, ohen, element_0002

Prskavky

Pamätáte na prvé iskričky v očiach svojho drahého, keď vás uvidel, alebo to intenzívne iskrenie pred prvým bozkom? Prečo si ich nepripomenúť aj na vašej svadbe? Pokojne do toho zapojte aj svojich kamarátov a pri tancovaní na tú vašu pieseň sa nechajte obklopiť tmou a iskrami z prskaviek v rukách svadobných hostí. Malá rada, nakúpte ich do zásoby radšej viac, prípadne sa poobzerajte po extra dlhých veľkostiach, aby aj fotograf stihol zachytiť atmosféru tohto momentu. :) A nezabudnite na zápalky… samozrejme, uložené v bezpečnej výške pred zvedavými rukami najmenších hostí..:)
svadba, inspiracia, ohen, element_0003

Šaty

A čo tak oheň vo vlasoch? Ak ste prirodzené ryšavky, zladiť sa k téme zvládate bez najmenšej námahy. Tie odvážnejšie môžu vyskúšať zakomponovať oheň aj do svojich šiat… ale aj tu platí, že menej je viac a s ničím to netreba preháňať. :)
svadba, inspiracia, ohen, element_0005
Toľko k dnešnej horúcej svadobnej inšpirácii. Ak máte nejaké ďalšie nápady, alebo názorné ukážky, ako zakomponovať oheň na svadbe, napíšte nám do komentára pod článkom. Do skorého čítania v stredu! Credits: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame