Perfect Day

Už je to tu - máj, lásky čas! A čoho je máj plný? No predsa kvitnúcich kvetov! Preto si dnes povieme o skutočne nevšednom kvietku, o ktorom ste v spojitosti s vašou svadbou zrejme ešte neuvažovali. Reč je o kraspédii, ktorá vyzerá ako malá žltá gulička na paličke - je veľmi hravá a nadčasová. A ako ju môžete zakomponovať na svadbe? To si ukážeme práve teraz!

Kytička so žltými guličkami

Či už osamote, alebo v kombinácii s inými kvetmi, všetko funguje skvele. Kraspédia je veľmi hravá a kytičke dodá ľahkosť a veselosť. Výborne sa dopĺňa napríklad s bielymi kvetmi (nevestin závoj, ruže, pivonky, tulipány či ranunculus), s výraznými ružovými či fialovými kvetmi, ale aj s nevšednými sukulentami. Kraspédie v kytičke z poľných kvetov vyzerajú taktiež skvelo. :)

Len aby sa niekto do nej nezahryzol...

Musíme uznať, že tortičky ozdobené kraspédiou vyzerajú skutočne veľmi vábne, ale nemyslíme, že je extra jedlá, tak radšej varujte svojich hostí vopred. :) Či už si vyberiete nahú tortu, alebo tortu zdobenú len maslovým krémom, určite nestúpite vedľa, ak si ju necháte ozdobiť kraspédiou. Chutné, no nie? :)

Hravá minimalistická výzdoba

Na kraspédii je skvelé to, že pôsobí veľmi hravo, a zároveň aj veľmi minimalisticky a nadčasovo, a viete si ju poľahky prispôsobiť k výzdobe svojej svadby. Samozrejme, nesmie chýbať na svadobnom stole či pri výzdobe uličky. Rovnako ako pri kytici, aj v prípade výzdoby je skvelo kombinovateľná s inými kvetmi a je už len na vašej fantázii, ako si ju nakombinujete. :)

Guľaté pierka

Aj pánom sa kraspédia výborne hodí, najmä na šedom a modrom obleku vyzerajú pierka s kraspédiou výborne. Naše obľúbené sú pierka s poľnými kvetmi, ktoré vyzerajú skvele, ale aj v kombinácii s inými kvetmi či stužkami vyzerajú kraspédie veľmi svadobne!

Nápadov je skutočne mnoho, ale to už prenecháme na vašu tvorivosť. :) Viac inšpirácie nájdete na našom starom známom Pintereste

Veríme, že o kraspédii budeme počuť čím ďalej, tým viac aj v našich končinách. Zatiaľ sa však s vami lúčime! Krásnu májovú stredu prajeme :)

Váš team Perfect Day

Zdroje: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25 / 26 / 27 / 28 / 29 / 30 / 31 / 32 / 33 / 34 / 35 / 36 / 37 / 38

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame