Perfect Day
Leto vystriedala jeseň, ale svadobnej sezóne ešte zďaleka nie je koniec. Keďže ešte nejedna z vás plánuje do konca roka svadbu, nejaký ten nápad do svadobnej výzdoby sa môže podľa nás vždy hodiť, aj keď je už, ako sa hovorí, o päť minút dvanásť. :) Ak vám teda stále chýba inšpirácia, ste dnes na správnom mieste, pretože si teraz ukážeme niekoľko tipov, ako zakomponovať jesennú tému na svadbe.

Kvetinová výzdoba

Jeseň je podľa nás veľmi osobitým obdobím práve v tom, ako sa príroda sfarbuje do tmavších sýtejších či zemitejších tónov. Práve to vám dáva priam ideálnu možnosť nechať sa pri výbere kvetov uniesť do odvážnych kombinácií, ktoré by možno na jar vyzneli zvláštne, no na jeseň je všetko dovolené. Prizvite do tejto magickej hry s farbami žltú, oranžovú, červenú, bordovú či fialovú a primiešajte aj romantické pastelové odtiene či trendy metalické odlesky... výsledok bude svojou originálnosťou rozhodne stáť za to.

svadba-svadobna-inspiracia-slovensko_1397svadba-svadobna-inspiracia-slovensko_1398Sviečky

Prečo by mali byť na svadbe iba biele, keď vlastne ani nemusia? Nebojte sa vyhrať s farbami a vyskúšajte napríklad štíhle kónické sviečky v tyrkysovej, antracitovej alebo sýtej fuchsiovej farbe. Pôsobia luxusnejšie a neobyčajnejšie než obyčajné sviečky v tvare valca alebo čajové sviečky, no rýchlejšie horia, tak sa nimi dobre zásobte. :)

svadba-svadobna-inspiracia-slovensko_1386Dary prírody

Na konci leta a na jeseň dozrieva naše najobľúbenejšie ovocie na Slovensku - jablko - a bola by rozhodne škoda nevyužiť ho aj na svadbe. Nemusíte to veľmi prešpekulovať, jabĺčka stačí iba voľne rozmiestniť po stoloch, na taniere alebo do candy baru a do partie pozvať aj ďalšie ovocie ako hrušky, hrozno, černice, figy alebo granátové jablká... svadba-svadobna-inspiracia-slovensko_1390 Ruffled - photo by Sarah and Ben Photography http://ruffledblog.com/fantastic-mr-fox-wedding-inspiration svadba-svadobna-inspiracia-slovensko_1383Tekvicová mánia dorazila už aj na Slovensko, čo je úplne skvelé, pretože my tekvičky milujeme! Ak sa vám nepáčia oranžové, nevadí! Zahaľte ich do zlatej, bielej alebo rovno do všetkých vašich svadobných farieb. :) Nás zaujali hlavne tie tekvičkové menovky, sú rozkošné, čo poviete? svadba-svadobna-inspiracia-slovensko_1393svadba-svadobna-inspiracia-slovensko_1394 Stromy na jeseň sfarbujú a zhadzujú svoje lístie, a to rozhodne treba využiť pri jesenne ladenej svadbe. Stačí vám niekoľko minút a z obyčajného listu vám vznikne nápaditý prvok svadobnej výzdoby. Stačí ho len zafarbiť na ľubovoľnú farbu a potom je už len na vás, či z nich spravíte menovky, ozdobíte nimi obrus alebo ich necháte visieť zo stropu nad hlavným stolom... svadba-svadobna-inspiracia-slovensko_1395svadba-svadobna-inspiracia-slovensko_1396 Tak, a sme na konci. Dúfame, že sme vás dnes inšpirovali a niektorý z nápadov zakomponujete aj do vašich svadobných plánov. Určite nám potom o tom dajte vedieť. :) Krásne slnečné babie leto po celý zvyšok týždňa prajeme z Perfect Day!   *Credits* 1 2 3 4 5 6-7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24-25 26 27-28 29
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame