Perfect Day

Prajeme krásne stredajšie predpoludnie. Dúfame, že si tento slnečný a na vyššie teploty bohatý týždeň patrične užívate. Cesta do práce zrazu stráca svoju zaužívanú pochmúrnosť a voľný čas po pracovnej dobe naberá zrazu celkom iný rozmer, však? Už sa ani toľko nemračíme, nežundreme, aj tá dovolenka sa nám zdá byť odrazu bližšie... radosť vstávať do práce :-) Aj my sa z tohto príjemného počasia veľmi tešíme, a preto sme vám na dnes pripravili niečo naozaj letné.

K letu patrí more, k moru lode a k lodiam rozkošní námorníci :-D Kto by nemiloval námornícky vzor? Rok čo rok sa vracia do výkladov našich obľúbených butikov a my každým rokom dopĺňame svoju zbierku pruhovaných topánok, tričiek, tielok, šiat, kabeliek či šatiek. Leto bez pruhov akoby letom ani nebolo!

Tmavomodrá farba je jednoducho dokonalá!! Svedčí ženám,  mužom aj deťom. Je elegantná, sebaistá, vznešená, a preto ju v šatníku zaraďujeme do „must have“ farieb. Či ide o tmavomodré rifle, lodičky, kabelky, saká alebo šaty... všetky veľmi dobre vieme, že s touto farbou nikdy, ale naozaj nikdy, neurobíme krok vedľa. A ako krásne sa kombinuje! Tak ako v móde, aj vo svadobnej výzdobe ju vieme krásne nakombinovať s takmer celou farebnou paletou. Precvičíme si predstavivosť? Tak skúsme.. Základnou kombináciou je samozrejme modrá s bielou. Táto dvojica sa nikdy „neokuká“. Ale čo by ste povedali na modro-žltú, modro-červenú, modro-vínovú, modro-krémovú, modro-zlatú, modro-striebornú, modro-ružovú, modro-broskyňovú alebo modro-fialovú kombináciu? Tmavomodrej farbe sa medze nekladú!

Dnes sme si zo spomínaných kombinácii vybrali tú základnú - modro/bielu, tzv. námornícku. Bez inšpirácie v duchu „NAVY“ si začínajúce leto jednoducho nevieme predstaviť!

P.S. Nevieme, či ste si všimli, ale tmavomodrá náramne svedčí mužom. My v Perfect Day dávame všetkých 8 palcov hore pre tmavomodrý svadobný oblek :) Oči na stopky!

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0284Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0285Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0286Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0287Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0288Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0290 Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0289

Čo poviete? Vedeli by ste si svoju svadbu predstaviť v takejto sviežej, 100%-ne letnej farebnej kombinácii? Zdá sa vám to príliš odvážne? Nevadí. Ak patríte ku konzervatívnejším nevestám, môžete sa inšpirovať ďalšími, vyššie spomínanými kombináciami. Tmavomodrá farba je skutočne dokonale kombinovateľná. S pastelovou ružovou alebo broskyňovou farbou vyznieva veľmi jemne a nežne. Naopak, so zlatou či striebornou farbou veľmi luxusne. Tak miešajte, skúšajte, hrajte sa...

To je od nás na dnes takmer všetko. Ešte predtým než za rozlúčime, chceli by sme vyhlásiť výhercu časopisu You&Me, ktorým sa stáva Júlia Drápalová. Gratulujeme:) Júlia, prosím ozvi sa nám na info@perfectday a daj nám vedieť, kam Ti máme časopis poslať.  Ďakujeme samozrejme všetkým, ktorí ste sa do súťaže zapojili:) Nezabudnite, tento týždeň súťažíme ešte o 2 čísla aktuálneho vydania svadobného magazínu You&Me!! Bola by škoda, ak by vám naša súťaž ušla, pretože YOU&ME je totálna TOPka. Sledujte náš FB a dozviete sa viac ;-)

* Credits *  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame