Perfect Day

Nie nie, nebudeme dnes rozprávať o kultovom filme Raňajky u Tiffanyho, ani o štýle Audrey Hepburn. Dnes si položme všetky baby ruku na srdce a povedzme si úprimne. Čo je viac, ako otvárať krabičku od Tiffanyho?? .. aach, ale som sa zasnívala. Určite aj vás nadchne jedinečný koncept amerického klenotníctva, ktorý má dokonale prepracovaný image. Modrá krabička s bielou saténovou stužkou je pre Tiffany & Co. jednoducho nezameniteľná. Asi málo kto vie, že typicky modrá farba Tiffany Blue je chránená ochrannou známkou. A možno aj pre túto výnimočnosť si dnes ukážeme niečo z toho, ako svoju svadbu tvarovať práve do tejto Tiffany modrej.

Ale pozor!!! Ak to preženiete s výzdobou, môže sa veľmi jednoducho stať, že namiesto jedinečnosti Vám ostane len obyčajný gýč a oči pre plač:)

Tiffany Blue perfektne ladí s bielou. Dá sa kombinovať so striebornou, zlatou, perlami… Znesie skoro všetko a napriek tomu nestratí zo svojej noblesy.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0407 Originálny nápad do vašej výzdoby  je určite krabička pripomínajúca práve tie od Tiffanyho (fotka naľavo), do ktorej vaši hostia môžu vložiť obálky s finančnými darmi alebo pohľadnice s prianím. Už sa tak nemusíte viac spoliehať na veľkosť vnútorného vrecka na saku vášho ženícha:D svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0417

Saténové stuhy v Tiffanyho modrej v kombinácií s bielymi kvetmi a rustikálnymi lampášikmi vytvárajú spolu dokonalú súhru. Predstavte si váš svadobný obrad pri takto ozdobenom strome .... no mohol by byť viac romantický? :)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0413

Luxus, elegancia, krása... to je len niekoľko málo slov, ktoré sa vám tlačia na jazyk, keď vidíte svadobné topánky v Tiffany Blue...

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0424

Je veľmi populárne kupovať si práve svadobný podväzok v Tiffany Blue, nakoľko je to jedna z alternatív, ak náhodou nemáte "niečo modré", čo by však za žiadnych okolností nemalo chýbať žiadnej neveste. Preto je podväzok vynikajúci doplnok, ktorý rýchlo a jednoducho zladíte s vašou témou.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0408

Ak nie samotná nevesta, tak kto iný ako vaše družičky, by mal mať šaty v Tiffany Blue? Hodí sa tak brunetkám ako aj blondýnam, čiže ulahodíte všetkým kamarátkam :)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0418svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0419

Nevynechajte ani svoju polovičku! Nie je nič efektívnejšie, ako žiarivý motýlik alebo kravata v modrej od Tifannyho. Veľmi lichotivá je práve kombinácia so svetlým oblekom alebo v námorníckej modrej.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0420svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0421

A teraz prídu na rad maškrty ... Mňam! Trošku farby tu a tam a hneď máte v odtieni Tiffany Blue elegantnú svadobnú tortu, obľúbené makaronky alebo tieto originálne malé koláčiky v tvare krabičiek od Tiffanyho, aké vidíte na fotke vpravo. Tá modrá im svedčí, no nie? Prekvapte vašich hostí a zamiešajte Tiffany Blue aj do nápojov. To určite nebudú čakať :)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0427

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0425

A aby sme nezabudliiiiii. Oznámiť to vašim najbližším treba samozrejme tiež štýlovo... v Tiffany Blue.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0422

Dúfame, že sme vám dnes ukázali, že Tiffany & Co. a ich modrá nie je výlučne len pre prominentných zákazníkov, ale naopak, môžete ju bez obáv obsadiť do hlavnej úlohy na vašej svadbe. Ak vás zaujala dnešná farebná inšpirácia, potešte nás komentárom pod článkom :) My zas potešíme vás ďalším článkom, na ktorý sa môžete tešiť ešte tesne pred víkendom. Dovtedy sa s vami lúčime a želáme ešte krásnu stredu :)

*Credit* 123 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 

 

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame