Perfect Day

Ahojte! Už je to skoro týždeň od svadobnej výstavy, na ktorej organizácii sme sa podieľali aj my. Plné dojmov a zážitkov sa chceme podeliť aj s vami, našimi čitateľmi, o jedinečné chvíle, ktoré sme prežili. 

Priestory luxusného hotela na pobreží Dunaja sa v sobotu 13. januára zmenili na svadobnú rozprávku. Mnohí z vás sa o tom presvedčili na vlastnej koži. Ochutnali ste zákusky, torty, drinky, aj iné dobroty. A možno ste si na váš veľký deň vybrali aj netradičný cheescake. Okrem ochutnávok ste, pravdepodobne, vystriedali najviac obrúčok vo svojom živote, obhliadli ste si rozmanité dekorovanie svadobného stola, a dokonca ste sa nechali odfotiť pri nádhernom kvetinovom pozadí. Oznámenia a pozvánky ste si vo svojom svadobnom plánovači tiež mohli odškrtnúť.

Mnohí muži tvrdia, že svadba je najmä o dobrom jedle. My žienky však vieme, že svadba je predsa o nádherných šatách! :D Očami ste sa mohli kochať nielen na bielych modeloch a okrem svadobných šiat ste si možno našli aj šaty na popolnočnú zábavu alebo aj pre svoje kamarátky, družičky, a v neposlednom rade i pre budúceho ženícha. 

Vy, ktoré ste z akéhokoľvek dôvodu nemohli prísť, vychutnajte si niekoľko unikátnych záberov z tejto našej "trochu inej" výstavy. ;)  Nech sa páči!

svadobná výstava

svadobná výstava

svadobná výstava

svadobná výstavasvadobná výstava

svadobná výstavasvadobná výstavasvadobná výstavasvadobná výstavasvadobná výstava

Ďakujeme všetkým vystavovateľom za účasť a vám, milé naše nevestičky, prajeme úspešný deň D pod vedením tých najlepších odborníkov!

Zoznam vystavovateľov z výstavy Perfect Wedding nájdete na oficiálej stránke výstavy.

Foto by: Barbora, Inspired By Love

kudivani photography

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame