Perfect Day
Už-už sa nám končí na Slovensku hlavná svadobná sezóna a my dávame do éteru echo o svadobnej výstave. Veru, dodávatelia nezaháľajú a chcú sa vám predviesť v plnej paráde na nadchádzajúcu sezónu 2017. Sezóna svadobných výstav ako prví odštartujú na Donovaloch, a to konkrétne v Residence Hotel & Club, kde sa vám počas celého víkendu 5. 11. - 6. 11. 2016 naskytne jedinečná možnosť stretnúť a spoznať sa s mnohými šikovnými dodávateľmi. svadba-svadobne-saty-perfect-day_0019 A čo vás čaká počas týchto svadobných dní na Donovaloch?
  • Módna prehliadka svadobných šiat známej návrhárky Natasha Azariy a pánskych oblekov firmy Lombardi.
  • Ochutnáte kulinárske špeciality svadobného dňa, ako napr. svadobné degustačné menu od šéfkuchára Richarda Noskoviča alebo zákusky od ich cukrárky Mirky.
  • Ochutnáte špeciálne svadobné nápoje pripravené pre vás.
  • Celý víkend budú program spestrovať hudobníci ako Kali, Ricco a Claudia. Na prehliadke sa môžete tešiť na osobnosti ako Martin Šmahel, Lucia Mokráňová a ďalší.
A to najdôležitejšie - môžete si pozrieť, ako u nich vyzerajú slávnostné priestory, novomanželský apartmán alebo civilný obrad na terase hotela s prekrásnym výhľadom. A bude aj súťaž! :) svadba-svadobne-saty-perfect-day_0020 Je rozhodnuté? Idete? Veríme, že počas tohto dvojdňového svadobného maratónu tam okrem krásneho horského prostredia nájdete aj mnoho inšpirácie pre vašu svadbu. Ak navštívite Residence Hotel, určite nám dajte vedieť. Užite si víkend!

*Credit* 1 2 3 4 5

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame