Perfect Day

Predtým, než sa začítate do tohoto článku, resp. zapozeráte do priložených fotografií, by som Vás chcela poprosiť, aby ste si najprv sadli, prípadne drep, pokľak bude pravdepodobne tiež dostačujúci. Že čo je to za divnú požiadavku? V rámci starostlivosti o vaše zdravie by sme boli najradšej, keby ste sedeli, prípadne aby vzdialenosť medzi Vašou hlavou a zemou bola čo najkratšia, pretože po tom, čo zbadáte dnešnú konekciu od austrálskej návrhárky Anny Campbell, je dosť veľká pravdepodobosť, že padnete na zadok :)

Kolekcia s názvom Gossamer (jedna z viacerých kolekcií, ktoré Anna ponúka) je totiž absolútne očarujúca. Dych berúca. Srdce zastavujúca.... proste fakt nádherná. Teda aspon nám dvom sa stráááášne moc páči. Ja osobne (Soňa) by som mala fakt velikánsky problém si vybrať medzi týmito šatami a šatami od Inbal Dror, ktoré sme vám predstavili v tomto článku.

No ale poďme si na Gossamer posvietiť. Inšpirovaná francúzskou romancou, kolekcia je zobrazením nadčasovosti, klasickej elegancie a je navrhnutá tak, aby vytvorila nádhernú silutetu pre nevestu, ktorá chce vyjadriť gráciu a pôvab v namieru vytvorených šatách. Moderné prvky sa mixujú s opulentnými materiálmi, detailami z minulých desaťročí a tou najjemnejšou čipkou. Kolekcia Gossamer obsahuje zložité detaily a delikátne ručne vytvorené ozdoby, kvôli ktorým sú Annine výtvory známe po celom svete.

No a ešte predtým než vám tieto nádherné umelecké diela (pretože naozaj, nazvať toto hocičím iným by bol hriech), máme pre vás dve správy. Jednu dobrú a jednu zlú:) Začneme tou dobrou.

Annina Gossamer kolekcia je dostupná aj pre medzinárodných klientov. Síce si musíte spraviť minimálne jeden výlet do Melbourne, aby ste si priamo v štúdiu vybrali design, vysnívali tie svoje perfektné šaty, vybrali materiály, ktoré budú použité a aby si vás zmerali. Ale veď, prečo nie, Melbourne je vraj pekné mesto, spravte si z toho výlet. Prípadne to celé obráťte a choďte na "líbánky" do Austrálie pár mesiacov pred svadbou:)

Tá zlá správa je, že cena šiat v tejto kolekcii sa pobyhuje v rozmedzí od $2999 - $5999, čoz je asi bohužial pre väčšinu z nás suma len o kúsok vyššia ako sme plánovali, však? :))

Ale tak čo, snívať môžeme nie? Prípadne si nájdite nejakú fantasticky šikovnú krajčírku a poproste ju nech vám niečo podobné vytvorí ona. Ak takú nájdete určite nám dajte vedieť, my ju tiež navštívime keď nadíde ten správny čas.

No ale teraz už naozaj, stačilo kecov, nezabudnite sa posadiť a poďme spolu snívať :) Ak sa Vám tieto šaty páčia, "lajkujte" tento post alebo ho zdielajte na vašom FB:) Ak poznáte nejakých talentovaných slovenských prípadne českých návrhárov svadobných šiat, dajte nám tip... radi sa na ich výtvory pozrieme.

Perfect Day, svadba, saty co nam ucarovali Anna Campbell_0002Perfect Day, svadba, saty co nam ucarovali Anna Campbell_0003Perfect Day, svadba, saty co nam ucarovali Anna Campbell_0004Perfect Day, svadba, saty co nam ucarovali Anna Campbell_0005Perfect Day, svadba, saty co nam ucarovali Anna Campbell_0006Perfect Day, svadba, saty co nam ucarovali Anna Campbell_0007Perfect Day, svadba, saty co nam ucarovali Anna Campbell_0008Perfect Day, svadba, saty co nam ucarovali Anna Campbell_0009Perfect Day, svadba, saty co nam ucarovali Anna Campbell_0010Perfect Day, svadba, saty co nam ucarovali Anna Campbell_0011

* Credits * 1-13

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame