Perfect Day

Opäť tu máme pondelok a s ním aj čerstvú svadobnú inšpiráciu od nás z Perfect Day. Dnes zavítame na návštevu k našim severným susedom a ukážeme vám najnovšiu kolekciu výnimočnej značky svadobných šiat - ANNA KARA.

Anna Kara - návrhárka, kreatívna riaditeľka a zakladateľka značky ANNA KARA - vyštudovala pôvodne lingvistiku, ale jej vášeň v kreslení ju priviedol do školy umeleckého dizajnu v historickom meste Krakov v Poľsku, kde pokračovala v zdokonalovaní jej zručností v kreslení a fotografii. Jej oduševnenie pre módne návrhárstvo spolu s hlbokými znalosťami látok a rôznych tkanín boli akousi prirodzenou predohrou pre vytvorenie prvej kolekcie večerných šiat, ktorá ju rýchlo nasmerovala k navrhovaniu svadobných šiat. No a v roku 2009 uzrela svetlo sveta jej vôbec prvá kolekcia hodvábnych svadobných šiat :)

Aby zaručila značke jedinečnosť a vysokú kvalitu, dohliada Anna Kara osobne na výrobný proces všetkých svadobných šiat od ich návrhu až po ich vyhotovenie :) Jej kolekcie prezentujú európsky zmysel pre štýl, sú považované za jedinečné a inovatívne a podarilo sa im rýchlo získať uznanie a nadšenie kritikov v tomto odvetví. Kladú dôraz na klasickú a nadčasovú eleganciu, ale zároveň obsahujú v sebe istú dávku čarovnej romantiky a dramatickosti.

Jednotlivé modely majú jednoduché strihy zvýrazňujúce ženské krivky, pričom sa vyznačujú vysokým komfortom nosenia. Sú ľahké a ručne robené z veľmi kvalitných látok a materiálov, ako je jemný hodváb, bavlna či luxusné výšivky. Zámerne sú dokonca koncipované ako "ready - to - wear" svadobné šaty, ktoré si vyžadujú minimálne, prípadne žiadne zmeny :) 

Ako sa však hovorí... lepšie raz vidieť ako tisíc krát počuť ... a preto bez ďalších dlhých rečí sa poďme spolu pokochať kolekciou svadobných šiat ANNA KARA pre rok 2015 :)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0386 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0402 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0385 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0387 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0400svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0401 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0395 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0388svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0389svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0391 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0394 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0390 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0392

Čo na ne poviete? Ktoré z nich si získali vaše srdce? Ak chcete vidieť celú kolekciu a tiež ďalšie skvelé kúsky zo starších kolekcií, neváhajte navštíviť stránku ANNA KARA. Pre všetkých, čo sa práve zamilovali, odporúčame navštíviť kamenný obchod v Krakove, alebo si pozrieť modely naživo v Atelieri 7 vo Viedni.

Tak a to už je od nás na dnes všetko. Krásny pondelok vám želáme z Perfect Day :)

* Credits*  1-27

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame