Perfect Day

A je to tu.... Máme pre vás ďaľšiu dávku nádherných šiat. Tentokrát sú to šaty z kolekcie Off White od brazílskej návhrhárky Emanuelle Junqueiri. Rozhodli sme sa dať si pauzu od všetkých tých sexi šiat od Inbal Dror a dychberúcich šiat od Anny Campbell a tieto dnešné sú trošišku viac, no ako by sme to nazvali..... myslím, že jednoduchšie je to správne slovo, možno aj praktickejšie. Nie sú extrémne vyzývavé, žiadne extrémne výstrihy, takže sa nemusíte obávať že ukážete viac ako chcete, žiadne veľké nadrozmerné sukne, v ktorých budete mať problém sa naložiť do auta, a ani príliš veľa ozdôb, flitrov, kamienkov a iných, takže šaty vás nebudú ťahať k zemi. Ale to zasa neznamená, že sú menej krásne... nenadarmo sa hovorí "v jednoduchosti je krása"!

Všetky modely  z tejto kolekcie sú tak rozmanité, že je extrémne náročné opísať vo všeobecnosti ich štýl jedným slovom. Preto sa o to ani pokúšať nebudeme. Veď sa o tom poďte presvedčiť samy.

Aj napriek k tomu, že váš partner vaše ramená zbožňuje, vy ich radšej schovávate a veľmi radi by ste tak urobili aj počas svadobného dňa? Žiaden problém, Emanuelline šaty s rukávmi sú nádherné.

Perfect Day, svadba, saty Emannuelle Junquiera_0001

Máte rady čipku a viete, že na vašich svadobných šatách jej musí byť požehnane? Čo tak niektoré z týchto?

Perfect Day, svadba, saty Emannuelle Junquiera_0002Perfect Day, svadba, saty Emannuelle Junquiera_0003

Zbožňujete výstrihy do "véčka"? Nech sa páči... Stačí si už len vybrať.

Perfect Day, svadba, saty Emannuelle Junquiera_0004

Ako sme už napísali, každý každučičký model je absolútne odlišný od toho predošlého, a to sa nám strašne páči. To čo majú všetky šaty spoločné je, že každé majú nejaký jedinečný detail a to, že sú všetky nádherné. Nemyslíte? 

Perfect Day, svadba, saty Emannuelle Junquiera_0005Naše obľúbené modely sú 10,17 a 2, ktoré sú tie vaše? Perfect Day, svadba, saty Emannuelle Junquiera_0006

Credits *1-16*

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame