Perfect Day

Tak po dlhšej dobe prinášame ďaľší diel, svadobných šiat, ktoré nám učarovali. V tom dnešnom neodbočíme ďaleko od štýlu toho posledného, v ktorom sme vám predstavili šaty fantastickej izraelskej značky Berta Bridal. Dnes si posvietime na výtvory od ďaľšej talentovanej izraelskej návrhárky Galia Lahav.

Neviem čím to je, ale šaty dizajnérov z Izraelu sú vždy naprosto iné, jedinečné, dokonalé, fantastické. Inak tomu nie je ani v prípade Galia Lahav. V kolekcii nájdete šaty rôznych tvarov, štýlov, dĺžok, použitých materiálov, jedno však majú všetky spoločné, sú sexy. Preto ak hľadáte niečo jednoduchšie a nechcete byť silou mocou považovaná všetkými vašimi hosťami za "hot chick" tak táto kolekcia asi nebude nič pre vás.

Galia dlhé roky pôsobila ako učiteľka výtvarných umení a jedného dňa sa rozhodla dať svojmu umeniu inú formu a začala navrhovať svadobné šaty. Veľmi rýchlo sa z nich stala senzácia a Galia dnes žne úspechy po celom svete. Či už vďaka svojim ručne vyšívaným detailom, kompikovaným zdobeniam alebo dych berúcim vlečkám, určite sa zhodneme na tom, že každý kus z jej kolekcie je umelecké dielo.

Pozrime sa ale spoločne na zopár kúskov z jej kolekcie s názvom Dolce Vita.

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobne saty Galia Lahav_0011

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobne saty Galia Lahav_0012

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobne saty Galia Lahav_0013

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobne saty Galia Lahav_0014

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobne saty Galia Lahav_0016

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobne saty Galia Lahav_0017

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobne saty Galia Lahav_0018

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobne saty Galia Lahav_0018aPerfect Day, svadba, slovensko, svadobne saty Galia Lahav_0019 Tak čo na ne vravíte? Nám chvíľku trvalo, kým sme si odlepili sánku zo zeme a utreli sliny :) Ktoré sú vaše obľúbené? Ak ste sa zamilovali tak ako my a možno ešte viac, je načase naplánovať si výlet. Najbližšie butiky, v ktorom tieto umelecké diela môžete nájsť sú v Londýne, Mníchove, ale aj ďaľších mestách. Úplný zoznam butikov nájdete tu. Určite si pozrite aj kúsky z iných kolekcií od Galia Lahav na jej webstránke, určite vás nesklamú. A ešte jedna dobrá správa, ak už máte náhodou po svadbe, Galia navrhuje aj spoločenské šaty, takže sa určite pokochajte aj tými. Dúfame, že sme vám trošku spríjemnili tzv. "Monday Blues" ... želáme ešte krásny zvyšok dňa:)

* Credits * 1 - 16

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame