Perfect Day

Tak na túto chvíľu som ja osobne čakala pomerne dlho:) Už je to takmer 7 dlhých mesiacov, odkedy som sa prvýkrát stretla s tvorbou tejto neskutočne talentovanej módnej návrharky z Tel Avivu a môžem vám úprimne povedať, že som si vyslovene musela zdvihnúť sánku zo zeme, kam mi klesla po tom, čo som videla jej neskutočne nádherné šaty.

Jej šaty sú čokoľvek len nie klasické, teda okrem toho, že sú vyrobené v odtieňoch bielej a krémovej. Niektoré modely sú nevinné a jemné, iné nesmierne odvážne a sexy. Veľa drobných a jemných detailov, čipky, hlboké výstrihy, vysoké rozparky, v jej kolekcii nájdete naozaj všeličo. Zabudnite na tradície a odviažte sa!

Najbližšie salóny, kde sa dajú jej šaty kúpiť sú v Londýne, Neapole, Paríži a Dubline, Istanbule a samozrejme aj v Tel Avive. Vydajte sa na romantický víkend do niektorého z týchto miest, nájdite si butik a skúšajte jedny za druhými. Aj ak by ste si ich nikdy nemohli dovoliť kúpiť, verím tomu, že ten samotný pocit mať  jeden z takýchto jedinečných kúskov na sebe stojí za to. Hmmm, že by som práve vymyslela môj tohtoročný dovolenkový plán? :)

Ak chcete vidieť viac nádherných kúskov z Inbalinej kolekcie, určite navštívte jej stránku. Aj samotné fotografie sú absolútne dokonalé a je na čo sa pozerať, aj keď ste si už tie svoje vysnívané šaty dávno vybrali, alebo už máte pár rokov po svadbe.

Dosť bolo slov, poďme sa na to pozrieť. Nenadarmo sa vraví obraz je hodný tisíc slov a garantujem Vám, že v tomto konkrétnom prípade to tak určite je. Ak sa Vám tento príspevok páči, zdielajte ho so svojimi známymi prostredníctvom Facebooku alebo mailom (môžete použit priamo naše linky na konci článku).

Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0001Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0002Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0003Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0004Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0005Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0006Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0007Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0008Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0009Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0010Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0011Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0012Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0013Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0014Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0015Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0016Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0017Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0018Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0019Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0020Perfect Day, svadba, svadobne saty co nam ucarovali_0021* Credits *  1 - 30

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame