Perfect Day

Pozdravujeme všetkých, ktorí ste sa dnes zatúlali na náš blog:) Tento rok sme vám už predstavili niekoľko úžasných značiek svadobných šiat ako Inbal Dror, YolanChris, či Cortana, no a dnes si posvietime na ďalšiu výnimočnú značku svadobných šiat - Lazaro.

Za značkou Lazaro stojí návrhár kubánskeho pôvodu - Lazaro Perez, ktorý po absolvovaní známej Ray College of Design v Chicagu získal prvýkrat uznanie už v roku 1981, kedy vyhral cenu “Best New Bridal Design” v národnej sútaži hneď vo všetkých troch kategóriach (šaty pre nevestu, šaty pre družicky a šaty pre mamu nevesty). Jeho výnimočný talent ho priviedol čoskoro do New Yorku, kde pracoval pre prominentný svadobný dom Galina-Bouquet a neskôr ako neznámy návrhár kolekcie Riccio u Richarda Glasgowa. Čoskoro na to prešiel do svadobného domu JLM Couture, ktorý zastrešuje hneď niekoľko značiek svadobných šiat a šiat pre družičky. V roku 1994 uzrela svetlo sveta jeho prvá kolekcia značky Lazaro a vo februári 2010 bol menovaný aj do pozície hlavného dizajnéra značky Tara Keely.

S viac ako dvadsatimi rokmi skúseností v oblasti dizajnu, je dnes Lazaro považovaný za jedného z popredných návrhárov v svadobnom odvetví. Na svojom konte má viacero prestížnych ocenení, pravidelne sa taktiež objavuje v šou “Say Yes to the Dress” na americkej stanici TLC (ktorú inak máme aj na Slovensku:)) a “Girl Meets Gown” na WEtv.

Lazaro je známy práve pre jeho očarujúce a dokonale padnúce modely s dramatickými siluetami, v ktorých sa snúbia luxusné materiály v zmyselných pastelových farbách s detailnou prácou ručne našívaných korálok, trblietavých brúsených kameňov, a peek-a-boo jemných čipiek. Lazarova tvorba je plná rozmarnej fantázie, ktorou chce zachytiť modernú romancu a ženskú koketnosť a jeho výtvory sú akousi oslavou sily a zmyselnosti zaľúbených neviest.

Dosť bolo však slov! Nejdeme vás viac napínať a necháme vás už naplno vychutnať si malú ukážku toho najlepšieho z najnovšej jarnej kolekcie 2015 . Sme zvedavé, čo na ne poviete:)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0146

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0178 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0149 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0175 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0176 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0177

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0151Ako dámy? Zaujali vás niektoré z Lazarovych šiat? Ak áno, oplatí sa vám navštíviť stránku JLM Couture, kde si môžete prezrieť detaily všetkých jeho modelov, ktoré sme vám dnes ukázali a dokonca sú k dispozícií aj staršie kolekcie.

Želáme krásny začiatok týždňa a v stredu sme tu opäť  pre vás:)

*Credits* 1-4 5 6-14

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame