Perfect Day

Haló! Kde ste kto? Nevieme kde ste síce vy, ale my sme tu opäť pre vás s pondelkovou dávkou inšpirácie, aby sme vám ten začiatok pracovného týždňa trošičku osladili.

A tá dnešná dávka už asi naozaj nemôže byť sladšia, resp. lepšia. Dnes sme sa rozhodli, po dlhšej dobe znova prísť s menom dizajnéra svadobných šiat, ktoré nám naprosto učarovali. Tým dnešným menom je Rime Arodaky.

Perfect Day, Svadba, inspiracia, slovensko, svadobne saty, Rime Arodaky_0012

S prácou tejto talentovanej dizajnérky som sa poprvýkrát stretla vďaka fotografiám môjho známeho, fotografa Grega Fincka z Paríža, ktorý pre Rime nafotil nejaké fotografie z jej prehliadok, v štúdiu atď. Jej práca mi okamžite učarovala a dúfam, že nemusím príliš vysvetľovať prečo:)

Perfect Day, Svadba, inspiracia, slovensko, svadobne saty, Rime Arodaky_0009

Rime je talentovaná dizajnérka z Francúzska, ktorá tento rok predstavila ešte len svoju druhú kolekciu, ale podľa jej kvality a originality, si myslíme, že Rime čaká fantastická budúcnosť.

Perfect Day, Svadba, inspiracia, slovensko, svadobne saty, Rime Arodaky_0015

Ak túžite nájsť šaty, ktoré budú sexy, odhaľujúce, ale zároveň naprosto romantické, jemné a chic, v tejto kolekcii si prídete na svoje. Čo vravíte napríklad na model vľavo hore alebo tento dole?

Perfect Day, Svadba, inspiracia, slovensko, svadobne saty, Rime Arodaky_0013

Už v minuloročnej kolekcii Rime ukázala zopár modelov, zložených z dvoch dielov, topu a sukne. V tohtoročnej kolekcii tento koncept, ktorý síce nie je nový, ale nie je príliš obľúbený, rozšírila na viac modelov a nám sa nesmierne páčia.

Perfect Day, Svadba, inspiracia, slovensko, svadobne saty, Rime Arodaky_0007Perfect Day, Svadba, inspiracia, slovensko, svadobne saty, Rime Arodaky_0006

Najväčšou výhodou takýchto dvojdielnych svadobných šiat je, že oba diely využijete úplne kľudne aj po svadbe pri rozličných spoločenských udalostiach.

Perfect Day, Svadba, inspiracia, slovensko, svadobne saty, Rime Arodaky_0008Perfect Day, Svadba, inspiracia, slovensko, svadobne saty, Rime Arodaky_0010

Dokonalým spojením rozličných materiálov ako čipka, tule a satén vytvára Rime šaty, ktoré sú romantické, s nádychom francúzskeho štýlu a neviazanej uvoľnenosti, ale stále neuveriteľne nádherné a sexy.

Perfect Day, Svadba, inspiracia, slovensko, svadobne saty, Rime Arodaky_0011

V kolekcii od Rime nájdeme ale aj kúsky s viac tradičným nádychom.

Perfect Day, Svadba, inspiracia, slovensko, svadobne saty, Rime Arodaky_0014

Bohužial tu u nás túto značku zatial nikto nepožičiava ani nepredáva, takže pre jednotlivé kúsky z tejto kolekcie si budete musieť zaletieť do Francúzska, Belgicka alebo Anglicka. Podrobný zoznam obchodov nájdete tu. Letenky však bookujte jedine ak máte dostatočne vysoký rozpočet na šaty. Vyjdú od cca €1000 vyššie. Ak sú pre vás šaty od Rime nedostiahnuteľné, tak sa nimi nechajte inšpirovať a nájdite si nejakú šikovnú dizajnérku/krajčírku, ktorá vám niečo podobné dokáže vytvoriť za prijateľnejšiu cenu:)

Perfect Day, Svadba, inspiracia, slovensko, svadobne saty, Rime Arodaky_0016

* Credits * 1-25

Ak máte čas, určite sa pozrite na webstránku Rime Arodaky, nájdete tam ešte zopár kúskov z aktuálnej kolekcie a ak viete po francúzsky, dozviete sa aj viac o Rime a jej tíme. Takisto odporúčame pozrieť si promo videá na jej webe a prípadne vygoogliť si aj kolekciu 2014 od Rime, pretože aj v tej nájdete naprosto fantastické kúsky, ktoré vás určite očaria:)

Každopádne dúfame, že sme vám spríjemnili týmito krásnymi šatami pondelok a želáme úspečný začiatok pracovného týždňa:)

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame