Perfect Day

Určite ste si už zvykli, že vám pravidelne prinášame inšpiráciu zo svetových mól, ako sa každý rok vyvíjú trendy pri svadobných šatách. Kolekcie sú vždy dych berúce a my sa nevieme vynadívať na tu krásu. No dnes vám predstavíme tvorbu z domu, teda zo Slovenska. Všetky maniačky na rôzne hand-made vecičky určite poznáte známy portál Sashe.sk a práve odtiaľ vám dnes ukážeme pár slovenských návrhárov, od ktorých si môžete zakúpiť za naozaj príjemné ceny práve tie vaše vysnívané šaty. Alebo si ich môžete nechať jednoducho ušiť na mieru a vyhnete sa zdĺhavému objednávaniu z Číny :)

A psssst ceny sú častokrát pod cenu požičovného, ale kde tu aj mierne nad, to už záleží od vašich požiadaviek, výberu materiálu či náročnosti práce. Poďme sa teda spoločne pozrieť na ich ponuku.

Momentálne je obrovským trendom preniesť ľudovú kultúru do šiat, či už v podobe opasku alebo party. Ľudový motív, presne na ten je zameraná aj Jaroslava zo salónu AtelierDeCouture. Pozrite si ukážku jej šiat! Či už viac alebo menej tradičné, všetky stoja za to!

Perfect Day, rozhovor_0166Perfect Day, rozhovor_0167

Dyona je mladá slovenská hand-made značka, ktorá spája štýl s kvalitou. Jej modely sú poctivo šité v slovenskej dielni. Milovníčky jednoduchosti si tu určite prídu na svoje.

Perfect Day, rozhovor_0169

Vlasová Slavomira - Wardrobe. Táto mladá dizajnérka sa zúčastnila už pár módnych show nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Pri jej tvorbe je cítiť o niečo viac závan modernosti a šancu dostanú tie nevesty, ktoré chcú trošku "šokovať".

Perfect Day, rozhovor_0170

Mara vám navrhne a zároveň ušije svadobné šaty priamo na mieru. V jej galérii síce nájdete rôznorodé strihy, ale  Mara.zb sa v prvom rade sa snaží maximálne vžiť do predstáv nevesty a ušiť Vám vysnívané svadobné šaty.

Perfect Day, rozhovor_0171

Veríme, že sme vám úspešne podali pomocnú ruku pri výbere vysnívaných šiat, či už svadobných alebo pre svoje družičky. Práve TU na stránke Sashe.sk nájdete omnoho viac inšpirácie a prác mnohých slovenských návrhárok. Pokiaľ máte už svoje favoritky, budeme radi ak sa s nami o ne podelíte.

Nám neostáva už nič iné, len sa vám poďakovať za pozornosť a "vidíme" sa v pondelok pri novej inšpirácii. Krásny víkend!

*Credits* 0 1-15

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame