Perfect Day

Pozdravujeme všetkých vás, ktorí ste sa dnes ocitli na našom blogu:) Ako každý pondelok, tak aj dnes máme pre vás čerstvú dávku inšpirácie, ktorá sa dnes ponesie v odtieňoch bielej:)

Svadobné šaty už máte? Tak teraz nadišiel ten pravý čas na výber vašich svadobných topánok! Budú to snehovo biele, slonovinové, champagne alebo béžové (tzv. nude)? S otvorenou alebo zatvorenou špičkou? Lodičky alebo sandálky?

Ťažký výber, že? Ale viete čo? My vás v tom predsa nenecháme samé:) V dnešnom článku vám ukážeme niekoľko pekných kúskov, ktoré vás dúfame presvedčia povedať veľké hlasné NIE nehynúcej klasike - lesklým saténovým svadobným topánkam - ktoré sa ešte stále objavujú na mnohých slovenských svadbách. Už by však bolo na čase ich nahradiť, súhlasíte? Tak sa poďme teda pozrieť, čo všetko sa nám ponúka...

Neobdarila vás príroda dlhými nôžkami ako ľaň? Nevadí! Topánky s jemnou špičkou sú tou najlepšou voľbou, ktorá opticky Vašu nohu nielen zoštíhli, ale aj predĺži. Váš ortopéd síce asi nebude veľmi nadšený ich špicatým tvarom, ale pre tento raz vám to hádam prepáči.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0337svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0336

Bezkonkurenčnou výhodou topánok s remienkom je, že vám po celý svadobný deň držia pevne na nohách a nemusíte sa báť, že ich pri prvom tanci nechtiac "odhodíte" do niektorého člena rodiny na druhom konci parketu:) Čo poviete na tie s perlovým remienkom? No nie sú neskutočné?

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0326

Predstavujete si svoju svadbu vo veselom rytme charlestonu a swingu? Tak tieto svadobné topánky v štýle vintage sú pre vás ako stvorené.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0321 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0325 A čo tak vymeniť klasický remienok za stuhu?

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0322svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0323Teplomer nám už teraz ukazuje hodnoty okolo 30tky a my dúfame, že to tak aj ostane počas celého leta:) Vaším nohám však dajú tieto horúčavy počas svadobného dňa dosť zabrať, preto nechajte počas letných mesiacov zatvorené lodičky doma a siahnite radšej po vzdušných sandálkach.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0333 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0339 svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0329

Na detailoch záleží! Zdobenie kamienkami na zadnej časti svadobných topánok je veľmi efektné a topánky pôsobia veľmi luxusne.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0334

Keď už nohy nevládzu ... prichádzajú na rad pohodlné balerínky! Pretancujú sa s vami až do bieleho rána a ... bez otlakov:)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0340 Tak ako? Ktoré vám padli do oka? Dajte nám o nich vedieť:) Dnes je to od nás všetko, tak sa majte krásne a v stredu sa k nám opäť zatúlajte:)  Bude tu na vás čakať ďalší článok:) Krásny pondelok z Perfect Day!

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11-13 14 15 16 17-18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame