Perfect Day

Máme tu začiatok marca a kalendár ukazuje, že sa pomaly ale iste začne za chvíľu rozbiehať tohtoročná svadobná sezóna. Kým však príde na prvé jarné svadbičky, ostáva ešte stále dosť času na vymýšľanie, hľadanie alebo aj chutnanie svadobných inšpirácií... a kde inde by sa to dalo lepšie a ľahšie než na svadobnej výstave či veľtrhu?

Práve tu sa vám naskytne jedinečná možnosť sa osobne stretnúť s mnohými šikovnými slovenskými (príp. zahraničnými) dodávateľmi a zoznámiť sa s ich tvorbou a štýlom akým pracujú. Nad otázkou či ísť alebo neísť na svadobnú výstavu, by ste teda nemali dlho dumať. Rozhodne sa oplatí aspoň jednu navštíviť a urobiť si tak prehľad a získať kontakty.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0947

Noooo a možno ste si už stihli všimnúť, že nám tých svadobných výstav a veľtrhov po celom Slovensku narástlo nemalé množstvo. Svojou troškou sme k tomu prispeli samozrejme aj my. V spolupráci s Wedding Avenue sme 16.1.2016 zorganizovali v Grand Hotel River park Bratislava vôbec prvý ročník Perfect Wedding - svadobnej výstavy trochu inak.  Kto ste neboli, musíme vám s ľútosťou oznámiť, že ste o veľa ste prišli... Každopádne určite neprestaňte sledovať náš blog aj naďalej, usilovne pracujeme na tom, aby sme Vám všetkých dodávateľov, ktorých sme mali na výstave, odporúčali aj prostredníctvom nášho blogu.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0948

V januári ste mali možnosť navštíviť aj tradičnú svadobnú výstavu v bratislavskom Hotel Radisson Blu Carlton (17.1.2016), Svadobné dni & beauté v Agrokomplexe v Nitre (21-23.1) alebo o deň neskôr výstavu Svadba snov v kultúrnom dome v Šípošovských Kračanoch (24.1.2016). Osobne sme sa v predposledný januárový deň boli pozrieť aj za hranicami, konkrétne u našich bratov v Prahe na Svatební cirkus (fotoreportáž z výstavy Vám prinesieme už tento piatok:)).

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0939

Aj február bol veľmi plodný na výstavy nesúce sa v svadobnom duchu a aj my sme niektoré z nich boli dokonca samy omrknúť. Spomenieme napríklad Svadobný veľtrh Incheba Expo (12-13.2 2016), Svadobnú výstavu kaštieľ Borčice vo Ville Bork Bolešov (12.2. 2016), Svadobná výstavu v Alexandra Hotel v Púchove (14.2. 2016) a príjemnú Svadobná výstavu - Kursalon Trenčianske Teplice (21.2.2016)

Posledný februárový víkend sa zakončil Svadobným veľtrhom v hoteli Lux v Banskej Bystrici (27.2.2016) a Svadobnou výstavou v Château Mignon v Dubnici nad Váhom (27.2.2016). V idylickom prostredí našich Tatier sa konala deň na to Svadba pod Tatrami v Hotel Európa Poprad (28.2.2016).

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0942

A aké iné svadobné výstavy a veľtrhy sa konajú tento rok ešte na Slovensku? Nemusíte sa báť, ešte je ich niekoľko:) Marec aj apríl bude priať všetkým tým nevestám, ktoré ešte žiadnu svadobnú výstavu či veľtrh nestihli navštíviť. Nech sa páči toto sú oni:

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0944

Tak ako? Chystáte sa ešte na výstavu, alebo ste už na niekoľkých boli? Čo sa vám páčilo, prípadne čo by ste zmenili alebo vám chýbalo na našich slovenských svadobných výstavách a veľtrhoch? Určite nám dajte o tom vedieť. Ak ste boli na Perfect Wedding, môžete nám svoj názor povedať v tomto krátkom online prieskume:)

Krásnu stredu prajeme z Perfect Day!

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame