Perfect Day

Tak? Aký ste mali víkend? Dnes sa opäť hlásime ku slovu, teda úprimne ani nie my ale ako naša "externistka" šikovná fotografka Zuzka, ktorej nejde od ruky len fotenie, ale aj písanie a tak pre vás/nás pripravila ďaľší článok. Nech sa páči tu je:

„Omdlievame“ nad fotkami štvornohých domácich miláčikov, ktorí tak skvelo dokážu doplniť rodinnú svadobnú fotografiu či celý svadobný deň.

Kto by aj nie?! Čo je rozkošnejšie ako psík v „svadobnom prevedení“? Nooo, možno malá družička...ale hneď po nej, je to ten váš chlpatý, ušatý, okatý, uštekaný či uslintaný člen rodiny, ktorý by nemal chýbať aspoň na jednej svadobnej fotografii.

Ako milovníčka psov, musím začať s upozornením, že aj keď vás ten Váš chlpáč miluje nadovšetko, pózovanie milovať nemusí. Snaha o perfektnú svadobnú fotografiu s vašou láskou s dlhým chvostom, môže skončiť  s upoteným čelom (zbohom dokonalý make-up) alebo „labkovým“ podpisom na svadobných šatách. Počet stále viac veselých svadobčanov ho môže znervózniť, vône zo skvelého jedla z neho urobia hladného vlka a môže sa dožadovať vašej pozornosti počas celého tohto výnimočného dňa oveľa viac a výraznejšie ako býva zvykom v jeho ordinárny psí deň.

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, host so styrmi nohami_0006

Od povahových vlastností Vášho domáceho miláčika závisí, do akej svadobnej role sa hodí. Máme niekoľko tipov a ak máte doma najlepšieho priateľa s kľudným a trpezlivým charakterom, ktorý rozumie každému slovu a príkazu, čo tak trochu oživiť zaužívané, klasické svadobné spôsoby?

Kto iný, ako Váš spoľahlivý chlpáč by bol vhodný na nosenie prstienkov?

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, host so styrmi nohami_0007

Vernosť naveky...to je krédo našich psov. Je to náš nemý člen rodiny, tak prečo ho neurobiť čestným hosťom na vašej svadbe? 

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, host so styrmi nohami_0008

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, host so styrmi nohami_0009

Tak ako vám závisí na každom detaile, ako ladíte farbu k farbe a celá svadba sa bude niesť napr. v jednoduchom romantickom štýle, tak by ste mali dbať aj na psí doplnok. Čomu sa určite chcete vyhnúť je prehnaný cirkusový outfit, ktorý bude nielen nepohodlný a nepraktický. Malý detail napríklad na krku „havkáča“ je silnejší, pôsobivejší a dokonale vynikne.

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, host so styrmi nohami_0010

V jeden krásny večer,  keď si  sadnete k fotografiám od vášho (správne vybraného) fotografa, slza sa vám zaleskne nielen pri spomienke na ľudské emócie, ale aj na láskyplné psie prejavy...

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, host so styrmi nohami_0012

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, host so styrmi nohami_0011

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, host so styrmi nohami_0013

A taký malý tip na záver, nezabúdajte na rodinných príslušníkov, ktorí majú doma podobný poklad ako vy:)

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, host so styrmi nohami_0014

A samozrejme, takmer všetko čo sme napísali platí, aj ak máte za člena rodiny iného chlpáča:)

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, host so styrmi nohami_0016

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia, host so styrmi nohami_0015

Tak ako? Zoberiete svojho miláčika na vašu svadbu? Necháte si ho doviezť aspoň na pár chvíľ počas fotenia? Máte už svadbu za sebou a máte nejaké úsmevné príbehy o tom, ako sa správal ten váš miláčik? Sem s nimi:) Ďakujeme Zuzke sa super článok, dúfam, že sa vám páčil:) Ak hej, skúste omrknúť aj Zuzkine fotografie, možno vás takisto zaujmú. "Vidíme" sa opäť v stredu! Krásny začiatok pracovného týždňa:)

* Credits * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame