Perfect Day

Dnes nebudeme dlho chodiť okolo horúcej kaše, ale rýchlo si poďme predstaviť osobu, ktorá stojí za značkou Reem Acra. Od roku 1997 Acra spustila svoju módnu značku zameranú predovšetkým na svadobné šaty. Netrvalo dlho, a za krátku dobu sa stala uznávanou návrhárkou, známou hlavne pre svoju eleganciu a zmyslom pre módu. Jej šaty sú symbolom presláveným najmä vďaka klasickým svadobným vzorom využívaným v spojení s najjemnejším hodvábom, zložité navliekanie korálok a vynikajúce vyšívanie, zamerané hlavne na jej schopnosť vystihnúť ženu ako ikonu. Dnes okrem svadobných šiat tvorí aj kolekcie pret-a-porter pre zvučné mená ako Catherina Zeta-Jones, Halle Berry, Beyonce Knowles a mnoho iných.

Samozrejme my vieme, že pre mnohé z nás je táto cenová hranica zrejme položená dosť vysoko a o niečom podobnom môžeme len túžobne snívať, ale v tomto prípade nám odpustite. Toto by bol hriech nepodeliť sa o tieto krásne kolekcie za rok 2015 a 2016.

Perfect Day, rozhovor_0126

Perfect Day, rozhovor_0129

Niečo málo z kolekcie Houte Couture

Perfect Day, rozhovor_0131

Kolekcia 2016

Perfect Day, rozhovor_0128Perfect Day, rozhovor_0130

Tak čo poviete? Vybrali by ste si?? Veríme, že áno a dúfame, že sme vám dali príjemnú dávku inšpirácie. Nevieme ako vy, ale nás dostala neuveriteľne romantická atmosféra z kolekcie 2015.

Želáme vám ešte príjemný, posledný prázdninový víkend a užite si aj posledné augustové lúče slnka. Vidíme sa v septembri...

*Credits* 1-21

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame