Perfect Day

Zdravíme všetkých našich skvelých čitateľov! Dúfame, že máte super rozbehnutý týždeň a ľudia naokolo vám robia iba samú radosť :) Ak to nie je také ružové, tak sa na chvíľu zdržte u nás a garantujeme vám, že v našej oáze pokoja prídete na iné myšlienky a načerpáte novú inšpiráciu, ktorá vám uľahčí svadobné plánovanie.

Dnešný článok sme venovali celkom aktuálnej téme, ktorou sú bezpochyby takto na začiatku jari práve svadobné oznámenia. Nájsť ten správny štýl, ktorý by vystihoval povahy, vkus alebo hobby vás obidvoch, nie je vôbec také jednoduché, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Výber je obrovský a možností je viac ako dosť. Aby sme vám to uľahčili, urobili sme si malý prieskum, ktorého výsledkom je výber 7 najhorúcejších trendov svadobných oznámení pre tento rok.

Tak si ich poďme pekne predstaviť...

1. Nestárnuce hity

Začneme pekne po poriadku trendami, ktoré nestarnú. A ktoré sú to? No predsa kvetinové vzory, zeleň, vodovky, a tiež  monochromatický dizajn pozvánok - štyri štýly oznámení, ktoré sú hitom už posledné dva-tri rôčky. Tento rok s nimi pokojne opäť rátajte, pretože sú stále IN a tak skoro sa s nami ešte nechystajú rozlúčiť...

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0982svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0983svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0984svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0985

2. Vreckovka nielen pre slzy šťastia...

...ale aj ako originálne svadobné oznámenie. Zdá sa vám, že ste práve zle počuli? Veruže nie! Tieto oznámenia sú naozaj natlačené na textilnych vreckovkách, ktoré používali ešte naše mamy a otcovia úplne bežne, no dnes sme ich takmer úplne nahradili papierovými napodobeninami. Hlásia však svoj veľký comeback a podľa nás je to naozaj skvelý nápad, ktorý stojí za vyskúšanie.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0979 3. Zlatý luxus

Zlatá bola, je a vždy bude náš favorit. Preto nás, samozrejme, nesmierne teší, že sa tento rok objavuje medzi top trendami  svadobných oznámení. Možno ste to nevedeli, ale zlatú farbu nie je také jednoduché vytlačiť na papier. Super riešením ako priniesť luxusnú patinu aj na vaše oznámenia je práve zlatá fólia. Od skutočného zlata majú takéto oznámenia síce na míle ďaleko, no na ich elegantnom vzhľade im to rozhodne neubralo, čo poviete?

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0980svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0981 4. Geometrické tvary

Hoci hodiny geometrie máme už dávno za sebou, je na čase oprášiť si znovu staré vedomosti. Tento rok totiž praje práve geometrickým tvarom :) Podľa nás sú skvelé v tom, ako ich môžete rôzne tvarovať. Môžete si zvoliť prísnu pravidelnosť a symetriu, alebo ich naopak len tak náhodne rozmiestniť po papieri, akoby sa vám práve rozsypali z vrecka...

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0986 5. Zvierací motív

Ste vy alebo vaša polovička už roky oddane zbláznená do zvierat? Tak potom vám rozhodne učarujú tieto roztomilé svadobné oznámenia so zvieracím motívom. V hlavnej úlohe sa tento rok predstavia lesné tvory, a ako inak, nesmú chýbať ani domáci maznáčikovia :)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0988 6. Kamenný dekor Tak trochu 'boho', a zároveň neskutočne 'chic'... také sú svadobné oznámenia s motívom surových drahokamov a luxusných kameňov ako mramor alebo achát, ktoré sa objavujú medzi top trendami pre rok 2016.  Čo na ne hovoríte vy? svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0990 7. Zdobené obálky

Najnovším prírastkom do rodiny svadobných oznámení pre rok 2016 sú zdobené obálky, ktoré nás totálne dostali, keď sme ich prvýkrát uvideli :D Kto by ešte chcel obyčajnú bielu obálku, keď môžete mať trblietavú zlatú, kvetinkovú, bodkovanú alebo "vodovkovú"? Nájdete ich už v ponuke mnohých grafických štúdií alebo na Etsy, no dokážete si ich vyrobiť aj samy. Jednoduchú šablónu zadarmo ponúka napríklad Blush and Grey. Obrázkový tutoriál zas nájdete u Jessica Bishop alebo u Modernly Wed's.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0991svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0993Táák, zlepšili sme vám trošku náladu? Našli ste u nás dnes inšpiráciu pre to vaše svadobné oznámenie? Dúfame, že ÁNO :)

A keďže tu máme, žiaľ, záver, musíme sa pomaly rozlúčiť, no nie nadlho. V piatok sa totiž už opäť prihlásime o slovo s ďalším článkom. A o čom bude? Nechajte sa prekvapiť :)

Peknú stredu vám želajú vaše dievčatá z Perfect Day.

*Credits*  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame