Perfect Day

Vitajte, všetci naši priaznivci, aj vy, čo ste práve teraz po prvýkrát objavili náš svadobný blog. Buďte u nás srdečne vítaní. :) Pýtate sa, na čo sa u nás môžete tešiť? Tak toho je strááášne veľa, no dnes je to inšpirácia viac pre svadobných hostí ako pre budúce nevesty. Opäť si to namierime do vášho šatníka a povymýšľame spolu zaujímavé outfity… Tešíte sa? My veľmi :)

Pre dnešok bola úloha úplne jasná. Nájsť "chic" maxišaty, ktoré by sa dali kúpiť u nás na Slovensku (prípadne u našich susedov), a to v  obľúbených pastelových odtieňoch… Posledný bod, ktorý sme si určili, sa nám tiež sčasti podarilo splniť, a tým je práve cena. Až štyri z piatich šiat, ktoré si ukážeme, sú do 100 eur, :) To poteší, no nie?

Maxišaty sú pre ich eleganciu a decentnosť ideálne na svadbu, a to v každom ročnom období. Ich dĺžka po členky alebo po zem zakryje nejednu nedokonalosť, no zároveň vhodne zvoleným strihom a materiálom môžete zvýrazniť práve to, čo je na vás výnimočné. Nás si získali, no sme zvedavé, čo poviete na náš dnešný výber…

OUTFIT č.1

Pre prvý outfit sme si vybrali plisované bledomodré maxišaty, ktoré sú na živôtiku zdobené romantickou čipkou. V tom istom odtieni sme našli aj úžasnú mini kabelku s perličkami a k nej sme doladili aj sivé sandálky na malom opätku, ktoré sú tiež posiate drobnými perlami. Keďže samotné šaty sú už krásne samy o sebe, netreba to veľmi preháňať so šperkami. Preto vyberáme náramok s perlami a k nemu perlové náušnice.

OUTFIT č.2

Druhému outfitu dominuje zaujímavá biela kabelka s vtáčikmi, ktorá nás tak zaujala, že sme ju sem jednoducho museli zakomponovať. :D K ružovým maxišatám s tenkými ramienkami sa však bude podľa nás náramne hodiť. K tejto farebnej kompozícii stačí doladiť už len lodičky a opasok a môžete pomaly vyraziť na svadbu. Len nezabudnite ešte pred odchodom na náušnice!

OUTFIT č.3

Hlavnou aktérkou nášho ďalšieho outfitu je marhuľová. Dlhé minimalistické šaty bez rukávov zdobí efektný zlatý náhrdelník, čím sa šaty stávajú naozaj gracióznymi a dovolíme si tvrdiť, že sú vhodné pre ženu v každom veku. Tón v tóne so šatami sa nesie kabelka a zlatú sme zase zachovali pri výbere vysokých sandálok a šperkov. :)

OUTFIT č.4

Keďže zelená je farbou roka 2017, nemohli sme ju dnes obísť, hoci sme sa rozhodli pre zmenu zabočiť k jej pastelovej verzii. Luxusná čipka a splývavá sukňa sú dokonalou súhrou pre šaty, v ktorých sa budete dobre cítiť po celý svadobný deň. K zelenej sa skvelo hodí marhuľová, preto sme zladili kabelku a sandáliky v tejto farbe. Poslednou bodkou za celým outfitom je výrazný náramok s kvietkami a jemné napichovacie náušnice rovno v troch odtieňoch (kebyže si neviete vybrať).

OUTFIT č.5

Anjelsky jemný - taký je náš posledný outfit, ktorý sme zvolili v pastelovej šedej. Šaty sú naozaj dychberúce a sú od vrchu až po spodok zdobené malými korálkami. Aby sme podčiarkli ich krásu, zamatové topánky a listovú kabelku sme vybrali striedmejšie - v sivo-béžovom tóne. Pri náušniciach a prsteňoch sme sa rozhodli pre striebro s kamienkami… 

Ani sme sa nenazdali a ocitli sme sa na konci dnešného článku. Tak si užite víkend a v pondelok sa znova "vidíme". :) 

Majte sa pastelovo krásne!

Zdroje: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 / 23 / 24 / 25

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame