Perfect Day

Vitajte, milí čitatelia! :) Opäť tu máme piatok a nás veľmi teší, že ste si klikli na náš článok s nevšednou inšpiráciou. Dnes budeme hovoriť najmä o mramore, ktorý sa na svadbu hodí oveľa viac, ako by ste si mysleli. Vo všetkých prípadoch však nepôjde o pravý mramor, tak nezúfajte a radšej sa o sofistikovanosti mramoru poďte presvedčiť spolu s nami. :)

"Chladný" ako mramor

Čím ďalej, tým viac je na svadbách populárny minimalizmus a farby ako biela či čierna. Pokiaľ aj vy ste fanúšikom týchto trendov, tak tieto mramorové inšpirácie by vás mohli zaujať. Áno, hovorí sa, že mramor je chladný, ale ak ho správne zakomponujete ako dekoráciu, tak určite nebude pôsobiť týmto dojmom, ale veľmi uhľadene a moderne. Ak vám stále príde chladný, tak čítajte ďalej! :)
perfectday svadba slovensko svadobna inspiracia dekoracie torty pozvanky mramor_0281

V spojení s kráľovskou zlatou

Chcete sa na svojej svadbe cítiť ako kráľovná v paláci? Tak táto inšpirácia je pre vás ako stvorená. Chladný mramor a teplé zlato spolu tvoria dokonalú kombináciu na kráľovskú svadbu, akú si určite zaslúžite. Touto dvojicou môžete nazdobiť napríklad stoly či ich označenia, ale taktiež aj pozvánky či torty. Aj vy sa cítite honosne už len pri pohľade na tieto obrázky? :)
perfectday svadba slovensko svadobna inspiracia dekoracie torty pozvanky mramor_0283

Medená inšpirácia

O tom, že meď je nové zlato, sme vás už informovali minulý rok v našom článku. Ale vedeli ste aj o tom, že meď v spojení s mramorom vyzerá krásne romanticky a hravo? Mramor do tejto kombinácie vnáša svoju nadnesenosť a štýl, meď hravé prvky, a spolu tak tvoria nevšednú kombináciu, ktorá však vyzerá úchvatne. Či už siahnete po medenej farbe, príboroch či sviečkach, určite to nebude krok vedľa. :)
perfectday svadba slovensko svadobna inspiracia dekoracie torty pozvanky mramor_0282

Dočítané? Tak skvelé! Dúfame, že sme vás o dobrých vlastnostiach mramoru aspoň sčasti presvedčili a pokiaľ túžite po sofistikovanej svadbe, tak toto je určite jedno z riešení. Teraz nám však už ostáva len popriať vám krásny víkend a veľa inšpirácie! :)

Váš team Perfect Day :)

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame