Perfect Day

Vitajte, milé nevestičky! Pomaličky v záhradách dozrieva prvá úroda, a preto aj náš dnešný článok bude veľmi svieži - reč bude totiž o ovocí na svadbe. Konkrétne sa spolu pozrieme na nápady, ako zakomponovať vaše obľúbené ovocie do vašej svadobnej výzdoby. Že si to neviete predstaviť? Tak sa na to radšej vrhnime hneď! :)

Jednou výhodou ovocia je, že zastupuje pomerne veľa farieb, a preto nie je vôbec náročné skombinovať ho s kvetmi či inou výzdobou. Napríklad, ak by ste chceli mať tropickú svadbu, ovocie proste nesmie chýbať! Citrusy, banány, ananásy, mango či kokos sú v takom prípade "must-have". Zakomponovať do výzdoby sa dajú rôzne - či už na stôl ku kvetinovej výzdobe, v rámci candy alebo fruit baru, či dokonca si môžete spraviť misky priamo z kokosu.

Nemusíme ostávať len pri tom a netreba sa báť ani experimentovať. Pomaranče na lustri? Ananás ako váza? Žiaden problém, fantázii sa medze nekladú. Ak je to pre vás však príliš, zopár mandarínok na stole ako občerstvenie pre hostí krásne postačí. :)


Ešte však úplne neodbiehajme od citrusov! Ak neplánujete tropickú svadbu plnú farieb, ale len sviežu greenery svadobnú výzdobu, dajte stále šancu aj citrusom. Či už zvolíte zelené limetky alebo aj trochu výraznejšie citróny, určite vám "s radosťou" poslúžia. A dokonca sa dajú aj efektívne využiť na menovky či označenie stolov! Perfektné, no nie? :)


Ak ste romantická duša, tak ani vy nemusíte zúfať, pretože ovocie sa dá využiť aj "romanticky". Či už červené jabĺčka, broskyne, figy, hrozno či dokonca granátové jablko, všetky tieto druhy ovocia hrajú príjemnými teplými farbami, ktoré môžu zútulniť vašu svadbu. Opäť v spojení s tými správnymi kvetmi môžu byť nádhernou dekoráciou pre váš veľký deň!

Chystáte dramatickú svadbu s kráľovským nádychom? Tak hrozno, hrušky, slivky či figy určite vo výzdobe nevynechajte! Tieto druhy ovocia majú nádherné fialové či bordové odtiene a jednoznačne krásne zapadnú do vašej témy. A všímate si tú zlatú výzdobu? Dokonalá kráľovská kombinácia! :)

Nevieme ako vám, ale nám práve vyhladlo! Dúfame, že ste si našli tú svoju ovocnú kombináciu a dáte ovociu šancu aj na vašej svadbe. :) Vyzerá totiž skvelo a navyše, ak by náhodou nejakému hosťovi vyhladlo, môže sa vrhnúť rovno na výzdobu, no nie? :) 

Majte krásny svieži týždeň!

Váš team Perfect Day


Zdroje: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame