Perfect Day

Ahojte, milé nevestičky :) Máme pre vás kvízovú otázku - čo sa lepšie hodí na letnú svadbu, ako vzdušné a padavé šaty? Asi už nič! Tak preto si dnes povieme o nádhernej kolekcii šiat od britskej dizajnérky Jenny Packham. Jej kúsky ocenia všetky romantičky, bohémky aj nadšenkyne pre Art Deco štýl, no čipku či šaty bez rukávov by ste u nej hľadali len veľmi ťažko. A práve aj preto nám do oka padla táto kolekcia! Je nevšedná, sofistikovaná a nadčasová. Nebudeme vás dlho naťahovať, poďme sa rovno pozrieť, čo si pre nás Jenny nachystala :)

Štras

Hľadáte romantické šaty, no netúžite po čipke? Páčia sa vám ozdoby, no drobné kryštáliky nie sú to pravé orechové? Tak štras je pre vás dokonalou voľbou! Ide o drobné kamienky, ktoré sú častou ozdobou šiat Jenny Packham - a tá ich teda vie dokonalo rozmiestniť! V kolekcii na rok 2017 sa inšpirovala obdobím Art Deco a 20.rokmi minulého storočia a kamienky sú na šatách rozmiestnené v pravidelných útvaroch. Zároveň sú strihy šiat splývavé a vzdušné a krásne ukazujú postavu. Čo myslíte? Za nás je to určite 10 bodov z 10 :)

Padavé sukne

Kolekcia na rok 2017 je aj o padavých a rozviatych sukniach či volánových rukávoch, ktoré by určite zaujali nejednu bohémsku dušu. Zároveň v spojení s jemným štrasom majú nádych elegancie, nadčasovosti a majú ten správny wow-faktor, ktorý častokrát od šiat očakávame. Zároveň sú takéto vzdušné materiály ako stvorené na letnú svadbu, kedy pretancujete celú noc pod mesačnou oblohou! No čo? Kupujete? :)

Áno, áno, bol to len menší výber, my vieme, ale o to väčšiu motiváciu máte navštíviť oficiálnu stránku Jenny Packham, kde si budete môcť obzrieť všetky tie nádherné modely :) Tie sa pohybujú v cenovom rozmedzí od 2400 do 5000 libier, čo nie je málo, ale šaty za to určite stoja. Ostáva nám teda len snívať o týchto nádherných kúskoch, ale máme pre vás dobrú správu - zajtra je sobota! Takže máme aspoň trochu útechy :)

Majte krásny víkend!

Váš team Perfect Day

Zdroje: 1-12

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame