Perfect Day

Opäť je streda a na našom blogu je čas nechať sa inšpirovať. Či už svadbu pripravujete, alebo len milujete krásne veci, u nás ste vždy na tom správnom mieste. Sľubujeme, že dnešný post vám doslova rozžiari oči:)

Teplé letné večery nám ponúkajú ideálnu príležitosť na romantické prechádzky a pozorovanie hviezdami posiatej oblohy. Ak milujete žiaru tisícok drobných svetielok tak ako my, čo tak vniesť čaro ich atmosféry do svadobnej výzdoby? Upozorňujeme, že vďaka nasledujúcim záberom budete mať neodolateľnú chuť sa vydať... najlepšie okamžite:)

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0028Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0014

Nezáleží na tom, či ide o svadbu v sále alebo pod holým nebom, aj taká zdanlivá drobnosť ako správne osvetlenie dokáže vyčarovať romantickú atmosféru skutočne kdekoľvek.

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0018

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0019

Zásteny z malých svetielok za hlavný stôl sa čoraz častejšie objavujú už aj u nás. Nemusíte sa báť, na vykúzlenie romantickej atmosféry nebudete musieť minúť veľa. Napríklad šikovné dievčatá z Ambientes vám zástenu navrhnú na mieru podľa priestorov a svadobný rozpočet pritom vôbec neutrpí. Alebo ak máte pomocníkov, veľa vianočných svetielok a trochu času, môžete si podobnú zástenu vytvoriť aj sami:)

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0015

Akoby ste boli len vy a tisíce hviezd. V žiari svetielok bude novomanželský bozk vyzerať úplne nadpozemsky... čistá krása, na ktorú len tak nezabudnete:)

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0027

U nás to síce nie je bežné, ale niektoré svadobné obrady sa konajú až po zotmení. Dôvod? Neopakovateľne romantická atmosféra indigovo modrej oblohy osvetlenej sviečkami a lucernami. Povedať si "áno" pod hviezdami má svoje čaro, čo poviete?

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0022

Čo tak nechať stropné lampy vypnuté a namiesto toho osvetliť miestnosť či záhradu len svetielkami? Nielenže vám intímnosť osvetlenia ponúkne možnosť zabudnúť pri prvom novomanželskom tanci na okolitý svet, ale aj tí plachejší tanečníci sa pri zníženej viditeľnosti skôr odvážia na tanečný parket:)

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0016

Pre milovníkov vintage a rustic štýlu je ako stvorené mäkké svetlo klasických žiaroviek. Zhasnuté či zapálené, za denného svetla a aj po zotmení, bude výzdoba vyzerať perfektne. Dokonalá premena priestoru, čo poviete?

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0017

Schovajte reťaz vianočných svetielok alebo LED svetiel do starého zaváraninového pohára a prípadne dozdobte kúskom čipky či malou háčkovanou dečkou. A jedinečná výzdoba  a osvetlenie cake baru je na svete:)

Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0023

A na záver, ako obvykle, tu máme zopár kreatívnych nápadov. Ak máte stand-up stoly, čo tak namiesto tradičného osvetlenia lucernou sediacej uprostred stola, položiť klbko LED svetielok  na zem pod stôl a nechať padajúci obrus vytvoriť atmosféru? Naviac vašim hosťom zostane viac miesta na poháre s drinkom a malý snack:) Len pre odvážnych je dnes náš posledný tip - osvetlenie zavesené na dáždnikoch, ktoré akoby levitovali nad tanečným parketom.Perfect Day, svadba, slovensko, svadobna inspiracia_0024

 Tak čo, ktorá z inšpirácií sa vám páčila najviac? So želaním pekných dní sa s vami lúčime, ale nezabúdajte, že v piatok sme tu pre vás opäť:)

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame