Perfect Day

Zrkadlá, zrkadielka... Váľajú sa nám po kabelkách, v kozmetických taštičkách,  niekoľkokrát denne ich hľadáme a ak nie sú po ruke, stačí nám akákoľvek reflexia na akomkoľvek povrchu, len aby sme sa uistili, že sme stále krásne upravené a všetko je tak ako má byť.

Aj napriek tomu, že zrkadlo nemá v symbolike veľmi kladnú reputáciu, ako dekorácia je to jeden z najkrajších detailov, ktorý viete skombinovať do akéhokoľvek štýlu.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko, zrkadla na svadbe_0001

Ale zažeňme poverčivosť z rozbitého zrkadla a predstavme si, koľko krásy sa nám bude zrkadliť v TEN deň a aká zmyselná atmosféra sa bude odrážať od tej hladkej, jemnej plochy. Zrkadlo ako malá dekorácia alebo veľký doplnok na prúdenie energie, plnej lásky. Tej Vašej.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko, zrkadla na svadbe_0002

Malý detail, ktorý zaujme a oživí. Upúta pozornosť a pohladí dušu aj oči. Mnohokrát sú to práve tie maličkosti, ktoré spríjemnia samotné miesto, dodajú mu pocit výnimočnosti, elegancie, romantiky či luxusu. A tu je dôkaz, že aj zrkadlo vie byť rovnocenný svadobný element na Vašom stole, či na stole svadobných hostí.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko, zrkadla na svadbe_0003svadba, svadobna inspiracia, slovensko, zrkadla na svadbe_0004

Ale hodia sa nielen na stoly, dajú sa napríklad použiť aj takto...

svadba, svadobna inspiracia, slovensko, zrkadla na svadbe_0005svadba, svadobna inspiracia, slovensko, zrkadla na svadbe_0006

V zrkadle sa má odrážať všetko pozitívne a žiaduce. Vhodným umiestnením zrkadla dokážete presvetliť miestnosť, či ju vizuálne zväčšiť. Táto krehká dekorácia je silný prvok stvorený na kreatívne tvorenie...

svadba, svadobna inspiracia, slovensko, zrkadla na svadbe_0007

Alebo čo tak zhmotniť myšlienku, s ktorou chcete prekonávať všetky životné prekážky? Odkazy pre členov rodiny, pre tých najdrahších. A krásne slová, sa spoja s odrazom toho, ktorý si ich bude čítať.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko, zrkadla na svadbe_0008

Tak? Už ste si zamilovali tento delikátny a éterický kúsok? Napadlo vás niečo tvorivé a máte chuť ozdobiť si svoje zrkadlo, ktoré doteraz stálo nepovšimnuté v kúpeľni, na chodbe či v izbe? Dajte nám o tom vedieť, pošlite fotky svojich kreácii alebo len niečo, čo sa vám pri hľadaní inšpirácie zapáčilo.

A nezabúdajte zrkadliť pozitívne myšlienky, dobré nápady a úsmevy. Dostanete ten istý zrkadlový odraz:)

Ďakujeme Zuzke, že si našla čas pre nás napísať tento príspevok. Ak sa vám páčil, môžete sa tešiť, pretože podľa našich informácií už Zuzka pracuje na ďaľšom:) Len pre informáciu, Zuzke to nie len dobre píše ale aj fotí, jej prácu si môžete mrknúť tu. Tak priatelia, to je na dnes všetko, vidíme sa v stredu:) Úspešný začiatok pracovného týždňa!

*Credits * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame