Perfect Day

Konečne je tu streda! Okrem toho, že do víkendu ostáva už len pár dní, určite si pamätáte našu valentínsku súťaž. Pre osvieženie pamäte... v pondelkovom valentínskom článku sme skryli súťaž o fantastickú cenu - fotenie "Len My" od Inspired by Love. Podmienka súťaže bola jasná. Stačilo, aby ste nám do včerajšieho večera napísali váš najkrajší valentínsky darček alebo príhodu spojenú so sviatkom Sv. Valentína. Dobrá správa! Do súťaže sme zaradili dva zamilované príbehy, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť. Len vy môžete rozhodnúť, ktorý príbeh získa našu valentínsku cenu. Bude to Lucka alebo Kika? Výber necháme na vás ;-)

Poďme teda k príbehom...

LUCKA

Najkrajší darček na Valentína som dostala od môjho bývalého priateľa. Napísal mi Ódu na Luciu. Bolo to napísané v samostatnom zapisníku a mala asi 50 strof. Každá strofa mala 8 veršov! Celá Óda na Luciu bola dosť intímnym vyznaním, a vždy keď si to prečítam, zahreje ma pri srdci :) To ale nebolo všetko. K Óde na Luciu mi dal spraviť u svojho kamaráta sochára kovanú ružu so slovami, že ma bude milovať kým táto ruža nezvädne :) Boli sme mladí a veľmi zamilovaní.

Perfect day, svadba, svadobná inšpirácia_0142

KIKA

So svojím teraz už snúbencom som bola ešte len rok, takže všetko bolo krásne a neuveriteľné, ako keď ste práve čerstvo zaľúbení. Práve na Valentína mi volal, že ho mám čakať večer doma, vraj príde pre mňa a niekam ma zoberie. Samozrejme, čo nespraví každá žena ako prvé po takomto telefonáte? :-) Nabehne do obchodu... Kúpila som si nové veci a chystala sa asi dve hodiny pred zrkadlom nedočkavá, čo sa bude večer diať. Keď sme sa stretli, stále mi nechcel nič povedať. Odviezol ma pred hotel, ktorý už z vonku vyzeral zavreto :-), a povedal mi, že tam super varia a ideme tam na večeru. Pred vchodom do hotela stál však strážnik, ktorý nám oznámil, že hotel je v rekonštrukcii a máme smolu. Viete si predstaviť výraz jeho tváre, keď to zistil? :-) Verte mi, keby mám fotku, tak vám ju pošlem! Takže namiesto super romantickej večere, na ktorú som sa chystala, sme skončili v McDonalde, kde nám dali aspoň čokoládové šišky v tvare srdiečka :-D, ktoré sme jedli v aute pri výhľade na nočnú Bratislavu. Odvtedy máme každý jeden Valentín taký strelený a dobre sa na tom bavíme.

My v Perfect Day sme presvedčené, že každý valentínsky príbeh (aj ten váš) je výnimočný a hodný víťazstva. V rukách máme však iba jednu cenu, ktorá sa nedá rozdeliť (ibaže by si súťažiaci chceli dať dvojité rande :-)), a preto potrebujeme vašu pomoc. Dávate prednosť veľkým gestám a výnimočným vyznaniam, alebo je vám sympatickejší trapno-smiešno-láskyplný príbeh, aký má každý z nás určite zarezaný hlboko v pamäti? Kto nezažil takýto príbeh v časoch čerstvej zamilovanosti, nech vráti odznak za lásku!!

Hlasovať môžete priamo tu pod článkom, alebo prostredníctvom našej fb stránky. POZOR!! Hlasovanie bude ukončené už zajtra, vo štvrtok o 18.00, takže dlho neotáľajte. Výsledok vyhlásime v piatok, deň pred Sv. Valentínom. Je to na vás priatelia ;-)

Dievčatá, držíme palce!

* Credits *  1  2  3  4
Starší článok Novší článok

 

Odporúčame