Perfect Day

Dnes pre vás máme ešte jednu chuťovku. Takú tzv. třešničku na dortu:)) Pri príležitosti toho, že je dnes ten sviatok všetkých zamilovaných sme sa rozhodli, že pre vás usporiadame súťaž, v ktorej môžete vyhrať Len my.... fotenie s Inspired By Love v hodnote €150.

Perfect Day, svadba, valentinska sutaz_0003

Len my... fotenie, je v podstate niečo ako predsvadobné fotenie, alebo tzv. rande, ale je určené jednoducho pre akýkoľvek zaľúbený pár. Je úplne jedno či ste vo vzťahu pár dní, mesiacov, či rokov a takisto, či máte pred alebo po svadbe. Len my... je jednoducho oslavou lásky, ktorá medzi vami je.

Takže každý, úplne každý, kto má po svojom boku niekoho, koho ľúbi, sa môže zapojiť do našej súťaže. Viac informácii o Inspired By Love a nájdete na jej profile, ak chcete vedieť viac o Len my.. fotení a vidieť ukážky z týchto fotení, určite sa mrknite na webstránku.

Perfect Day, svadba, valentinska sutaz_0004

No a ako sa teda zúčastniť súťaže? Úplne jednoducho. Odbehnite na chvíľku na našu Facebook stránku Perfect Day a "olajkujte" našu stránku, a potom takisto "olajkujte", zdieľajte alebo okomenujte post o tejto súťaži. A pretože vieme, že máte možno dnes lepšie veci na "práci" než riešiť Facebook, tak vám dávame čas až do pondelka! Už teraz sa nevieme dočkať toho, keď oznámime meno šťastného výhercu:)

PRAVIDLÁ:

- musíte byť fanúšikom na našej Facebook stránke, aby ste sa mohli zúčastniť

- cena sa nedá vymeniť za hotovosť

- fotenie sa musí uskutočniť do konca roku 2014

- fotograf určí lokalitu fotenia

- súťaž je otvorená do 17. februára vrátane a výherca bude vybraný náhodne 19. februára.

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame