Perfect Day

Ahojte všetci! Máme tu opäť pondelok, čo všetkým pracujúcim a študujúcim asi nepridá na radosti, ale my sa tešíme, pretože vám opäť môžeme priniesť skvelé nápady pre váš deň s veľkým D:) Tak trochu nadviažeme na náš piatkový článok a naladíme vás opäť na štýl "trochu inak". Svadobné pierka však necháme odpočívať na sakách ženíchov a štafetu si dnes od nich prevezmú vankúšiky pod obrúčky. Nenápadná drobnosť, ale ako vravíme my v Perfect day: "Na detailoch záleží!"

Tie, ktoré vám chceme ukázať však budú mať od tých lesklých saténových na míííle ďaleko. Nevieme ako vám, ale nám už totiž akosi tie klasické lezú na nervy. Keďže sa však svadobné obrúčky k oltáru samy nedostanú, našli sme hneď niekoľko zaujímavých alternatív, ktorými vás dúfame presvedčíme, že sa to dá aj inak.... netradične... a pritom chic:) Tak sa do toho pustime!

Ak chcete ostať pri pôvodnom pláne a ustlať obrúčkam na mäkkom, tak sa u nás inšpirujte nasledujúcimi vankúšikmi. Naozaj nekonvenčný je nápad je Jessicy a Gregoriho, ktorí si dali vytlačiť na jednoduchý biely vankúš svoju pozvánku (obrázok vpravo). Čo poviete, dali by ste sa aj vy nahovoriť?

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0567

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0570

Zdobené krabičky, retiazkové hodinky a škatuľka v tvare mušle, ktoré sme dnes vybrali, nemajú jednoducho konkurenciu. Snúbi sa v nich elegancia, luxus a magickosť časov dávnych minulých a ich vintage štýl len málo čo prekoná. Upozorňujeme, že sa vám pri niektorých môžno zastaví na pár sekúnd dych...a nielen z krabičiek:)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0553svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0554svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0555svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0556

Objavili sme aj tieto drevené škatuľky, ktoré okrem vašich svadobných prstienkov ponesú k oltáru aj veľmi silné a symbolické slová.  Romantické duše zbystrite pozornosť, toto je pre vás ako stvorené:)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0561

Prírodný štýl si našiel na našom rodnom Slovensku svojich verných fanúšikov už dávno. Preto dnes nemôžu chýbať škatuľky vystlané sviežim zeleným machom, sukulenty, vavrínový veniec, vtáčie hniezdo či drevený pník. Vyznievajú veľmi čarovne až idylicky a sú priam stvorené na bohémsku svadbu v lese.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0559

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0562

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0571

Srdiečko vyrobené zo špagátu, vtáčia klietka, vankúšik z jutoviny alebo kruh na vyšívanie s čipkou zas šmrncovne podtrhnú rustikálny štýl vašej svadby.

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0565

Život sa dá prirovnať k veľkej knihe plnej napínavých dobrodružstiev. Váš svadobný deň vám pritom otvára novú kapitolu, ktorá má však zatiaľ prázdne nepopísané strany...  Túto krásnu symboliku určite neváhajte využiť a ukryte prstienky napríklad do spoločnej obľúbenej knihy:)

svadba, svadobna inspiracia, slovensko,_0558

Dnešné nápady sme už vyčerpali, ale už teraz usilovne pátrame po ďalších, aby sme v stredu priniesli ďalší inšpiratívny článok. Tak sa u nás opäť zastavte :) Ak sa vám náš dnešný článok páčil, alebo ste mali na vašej svadbe nejaký zaujímavý vankúšik či krabičku na obrúčky, napíšte nám o tom v komente pod článkom prípadne na našom Facebooku. Budeme sa tešiť:)

Majte sa krásne a veľa energie do nového týždňa!

*Credits* 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame