Perfect Day

Čas vianočný sa nezadržateľne blíži, o čom svedčia (okrem vianočných reklám) aj začínajúce vianočné trhy vo viacerých slovenských mestách. Už tento víkend sa rozbehne stretávanie ľudí na vyzdobených námestiach plných občerstvovacích a darčekových stánkov. Pracovné kolektívy začneme utužovať pri šálke vianočného punču, čas ako stvorený pre neformálnu stretávku zo školy, bývalého zamestnania či priateľov, s ktorými sa pre nedostatok času stretávame menej, než by sme si priali. Kto by si v tomto čarovnom období kazil predvianočnú náladu vymýšľaním vianočných darčekov?

My sme sa o vašu predvianočnú pohodu (a psychické zdravie) postarali!! Rozhodli sme sa prebrať úlohu vašich najlepších priateliek, kolegýň a internetových prehliadačov a pripravili sme pre vás maximálnu dávku vianočnej inšpirácie. Začíname pekne zhurta, nech vám balíčky stihnú prísť priamo pod stromček ;-)

Dnes sme sa rozhodli uľahčiť situáciu MUŽOM, pretože ako vieme, muži zväčša riešia darčeky na poslednú chvíľu. Nalejme si čistého (kľudne aj vareného) vína, nie vždy dostaneme zrovna to, po čom nám srdce piští. Aj keď sa im všemožne snažíme naznačiť, čo by nám urobilo veľkú, priam obrovskú radosť. Bez úspechu... Preto sme si na nich vymysleli malú „kulehu“. Dali sme hlavy dokopy a vymysleli darčeky, ktoré by  nás tri veľmi potešili. Ak sa s nimi čo i len trochu stotožňujete, lajkujte, zdieľajte, komentujte… ono sa to tomu VÁŠMU celkom úúúrčite na fb nástenke zobrazí. A máme ho!! No nie sme super kamošky?

Inštrukcie sú jasné: prezerajte, vyberajte, kombinujte, lajkujte, zdieľajte, komentujte… nech mu inšpirácia vyskočí doslova pred oči!

Materiálne darčeky v podobe obľúbeného parfumu, štýlovej kabelky, šperku či nebodaj prekrásnej dolly sukničky (prosím, prosííím) sa do ženskej pamäte zaryjú pekne hlboko. Osobne na kabelku darovanú od drahého s radosťou spomínam vždy, keď ju vezmem do ruky. Rovnako ma pohľad na mobil s krytom darovaným od brata poteší niekoľkokrát za deň…

pre nu

1. Kniha 50 kabeliek, ktoré zmenili svet – Amazon / 2. Parfém Dior Addict 2 – Parfums / 3. Ranný župan – Bon Prix / 4. Kávovar Dolce Gusto – Naj nákup / 5. Vonný difusér  – Body Shop / 6. Krabička na recepty – Rifle Paper Co. / 7. Predplatné časopisu Eva – Ringier / 8. Nástenný kalendár – Rifle Paper Co. / 9. Šperkovnica v tvare citróna -  Urban Outfitters / 10. Obal na iPhone - On Your Case cez Etsy / 11. Kabelka - Dara Bags cez Sashe / 12. Kryštálové náušnice - Swarovski / 13. Sada zápisníkov - Rifle Paper Co. / 14. Sukňa Dolly - Wedding Avenue / 15. Kefa na vlasy Tangle Teezer - Urban Outfitters (ale aj v lepších kaderníckych salónoch)

Dávate prednosť zážitkovým darčekom? Rozhodne pritakávame! Na zážitkoch je super, že si ich môžete užiť vo dvojici. Čo by ste povedali na:

  • Lístky na koncert. V roku 2015 budeme mať na dosah ruky hviezdy ako Katy Perry, Robbie Williams, Bryan Adams, Anastacia, Lionel Richie, Usher, Sting, Apocalyptica, Simply Red a One Direction.
  • Lístky na muzikál. Jesus Christ Superstar v réžii Jána Ďurovčíka od apríla v Tower Stage Bratislava.
  • Poukážka na nákup v jej obľúbenom obchode. Áno, to sú presne tie obchody, kde môžete vašu polovičku nechať osamote aj hodiny bez toho, aby ste ju stratili z dosahu. My by sme sa rozhodne neurazili za poukážky s logom H&M, Manga, Zary, Lindexu, Intimissimi, Tezenisu, Fann parfumérie, Bershky a pod.
  • Letenka do európskeho veľkomesta. Pozor, nie jednosmerná!! Parížom, Rímom, Barcelonou, Benátkami či Florenciou vyžehlíte aj ťažko vyžehliteľné „prádlo“ ;-)
  • Voucher na masáž.
  • Voucher na rande fotenie (áno! áno! Mrknite na fotografov, ktorých odporúčame, určite vám radi vystavia voucher).
  • Romantický víkend vo dvojici, najlepšie v spojení s wellness procedúrami (mrknite na ponuku nami obľúbeného Chateau Béla)

A máme to! Ostáva už len krátka rozcvička prstov a hor sa do objednávania. A po práci spokojne na trhy. Nezabudnite, o týždeň sa strany otočia a my vám prinesieme inšpiráciu na darčeky pre NEHO. Oplatí sa čakať ;-)

Prajeme vám krásny zvyšok týždňa.

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame