Perfect Day

Krásny piatok prajeme z Perfect Day!

Dnešnému ránu i celému dňu udá ten správny tón ďalšia úchvatná svadba z vašich radov. Hoci nám už jeseň neúprosne klope na dvere, dnes si ešte tak trochu pripomenieme, ako chutí farbami prežiarená letná svadbička. :) Hlavnými aktérmi tejto pestrej hry kvetov, zelene a slnečných lúčov, ktorú bravúrne zachytila naša Sonička z Inspired by Love, boli Barborka a Braňo.

Ideálne prostredie pre harmonické súznenie jednoduchosti a elegancie našli mladomanželia vo Wiegerovej Vile a ich predstavy o pohodovej, uvoľnenej svadbe prežiarenej smiechom, slnkom, láskou, dobrým jedlom a kvetmi sa podarilo naplniť do poslednej bodky. Tak, ako výzdobe dominuje výrazná farebná paleta kvetov, nevestin pôvab a ženskosť zas dramaticky podčiarkuje červená na jej perách. Dokonale vydarený kontrast, čo poviete? :) 

Že už bolo dosť rečí a ste zvedaví na fotografie a viac detailov o tomto sympatickom páriku? Tak poďme na to! :)

perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0004 perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0002

perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0003perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0006perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0008

perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0007

perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0009perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0010

Aká je Vaša love story? Ako ste sa zoznámili a dali dokopy? 

Stretli sme sa v jednom podniku v meste. Keď sme prišli do podniku s kamarátkou, Braňov kamarát ho upozornil na mňa. Potom Braňo išiel k baru objednať drinky pre seba a kamaráta. Ja som stála kúsok od neho, posunula som sa, nech si môže objednať drinky pri bare. Braňo si vypýtal drinky a na to mu barman odpovedal veľmi vulgárne a arogantne, že na tom mieste sa drinky neobjednávajú, či nevidí nápis “Staff only”. Pritom ja a iní ľudia sme si na tom istom mieste drinky objednávali. Mne ostalo až priam trápne, že sa takto chová personál, a najmä z ľudského hľadiska, že takto sa ľudia k sebe chovať nemajú. A keďže mi to nedalo, tak som sa Braňovi prihovorila, že mi je to ľúto a že takto sa k nemu barman zachovať nemal. Na to sme sa dali do reči a Braňo už zostal celý večer so mnou a kamarátkou a snažil sa dostať moje číslo. Keď som prišla nadránom domov, dostala som od neho krásnu správu napriek tomu, že ten Braňov kamarát, čo ho na mňa pôvodne upozornil, mu povedal, nech mi nepíše.☺ Potom sa ma pár dní snažil presvedčiť, nech sa stretneme, to som odmietala. Potom išiel Braňo na pár dní na výlet na motorke a stále sme si písali. Tak nakoniec po jeho návrate sme sa stretli a už sme sa neprestali stretávať. 

perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0005

Ako Vás požiadal o ruku?

Boli sme na dvojtýždňovej dovolenke na Srí Lanke, na ktorú sme odlietali 30.12. a ja som ani len netušila, že Braňo nesie prsteň so sebou. Ja som mala len našu ženskú intuíciu a “šiesty zmysel”, že sa niečo deje, pretože už pred Vianocami bol Braňo viac tajnostkársky a zatajoval nejaké veci. Samozrejme, ja som z toho nemala vôbec dobrý pocit, pretože som cítila, že mi priateľ klame a bola som z toho trošku nervózna. To mi spätne potom vysvetlil, že vtedy vyberal s kamarátom ten “správny” prsteň. Počas dovolenky, celé dva týždne, nosil prsteň stále so sebou a snažil sa nájsť ten správny okamih, kedy ma chcel požiadať o ruku. Keď mi to spätne povedal, ani som si nevedela predstaviť, aký strach musel mať o prsteň, kedže sme stále cestovali a veľakrát ho musel len tak nechať "ležať"na pláži bez dozoru. Každý jeho nápad o žiadosť o ruku sa mu nevydaril a nakoniec prišiel posledný deň, resp. večer, a my sme sa začali baliť s tým, že mal prísť po nás taxík na letisko o dve hodiny. Ja som začala byť trošku podráždená a nervózna v nadväznosti na tie tajnosti spred Vianoc, že ma asi klame a že tento vzťah nikam nevedie a popritom som sa balila… Po chvíli, ako som si chystala veci a stále "riešila"☺, som zbadala prsteň v otvorenej krabičke na posteli. Na to si Braňo kľakol a spýtal sa ma, či si ho vezmem. Potom povedal, že ani mi nepovie, aké nápady mal počas celej dovolenky, ako to urobiť a nič mu nevychádzalo, lebo mi to bude ľúto. Napr. išli sme do snáď najkrajšieho mestečka na Srí Lanke na večeru, kde ma chcel Braňo požiadať o ruku v nejakej krásnej reštaurácii počas večere a celé mesto bolo zavreté a úplne vymreté kvôli nejakému štátnemu sviatku, tak sme potom jedli iba v nejakom stánku na ulici.

perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0011perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0012 perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0014perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0015perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0017perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0018perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0019perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0020perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0021perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0023perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0024Ako ste našli a vyberali svoje lokality na svadbu?

Po zásnubách sme sa boli pozrieť asi na 3-4 lokality, ktoré som našla na nete. Potom sme to asi pol roka neriešili a následne, keď sme sa rozhodli mať svadbu, som Braňovi pripravila excel s predbežnými kalkuláciami a porovnaním, keďže ja som z nás dvoch ten racionálnejší človek :) s väčšou láskou k excelovským tabuľkám. A povedala som: "Miláčik, rozhodni, kde bude svadba." Čakala som síce, že sa rozhodne pre najlacnejšiu variantu, ale Braňo rozhodol, že Wiegerova vila zvítazí, že to bude veľmi pekná spomienka a svadba bude na krásnom, nezabudnuteľnom mieste, však ju máme iba raz za život. 

perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0026perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0027perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0028

Čo bol Váš najobľúbenejší okamih z celého dňa?

Neviem vybrať ten naj okamih, všetko bolo krásne a emotívne. Ale po zhliadnutí nášho klipu je z neho môj naj okamih ten, keď si po obrade ideme dať pusu a ja som Braňa chytila za tvár a pohladkala ho po tvári. Braňov naj okamih: Keď som prichádzala z vily cez záhradu už priamo pred obradom k nemu.

perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0029

perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0031

perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0030

Akú radu by ste dali nevestám a ženíchom, ktorí ešte len plánujú svoj svadobný deň?

No stress, nesnažte sa to mať perfektné! A neplánujte nič strašne dlho, užite si to a hlavne sa Vy a Vaši blízki, rodina a kamaráti poriadne zabavte. A najmä verte dodávateľom, ktorých si vyberiete, sú to vo väčšine 100% profesionáli, ktorí majú väčšie skúsenosti so svadbami ako Vy.

perfectday-svadba-inspired-by-love-wiegerova-vila_0032

Fotograf: Inspired By Love / Lokalita: Wiegerova Vila / Výzdoba a kvety: Ponk Rentals / Svadobné šaty: Salon Nicole / Topánky: Badgley Mischka / Oblek: Pietro Filipi / Vlasy a makeup: Studio Rebel (Izabela Trutzova) / Svadobná torta: Lulu’s Bakery / Pozvánky: Drevené pozvánky od Steffi

Ani sme sa nenazdali, a sme na konci dnešného článku. Už nám neostáva nič iné, ako poďakovať sa Barborke, Braňovi, Soni a vám - našim najmilším čitateľom a čitateľkám. Veríme, že vás dnešná letná svadba potešila a pozitívne svadobne naladila. :) 

Prajeme krásny piatok a ešte krajší jesenný víkend! 

Starší článok Novší článok

 

Odporúčame